Půjčka Topfinanc co vám může nabídnout ?

Získat v současné době peníze nemusí být nic složitého. I pokud pohoříte u banky, máte stále možnost využít nabídek nebankovních společností, které vás v daném směru rozhodně nezklamou. A jednou z takových možností jsou i půjčky Topfinanc. Právě tento poskytovatel totiž aktuálně nabízí poměrně širokou nabídku nebankovních úvěrů, které dělí do třech hlavních skupin, a to:

  • Malá půjčka
  • Půjčka pro zaměstnance
  • Půjčka pro podnikatele

Tedy abychom byli konkrétní, Topfinanc není tak úplně poskytovatelem, ale je spíše web, který vám poradí a zároveň vám umožní získat peníze u konkrétní společnosti. Ta je nejenom prověřeno z hlediska férového jednání a stability, ale je samozřejmě spojena také s jistotou celkově jednoduchého získání daných peněz.

Co nabídne malá půjčka Topfinanc?

Začneme-li popisem právě této možnosti, jsou vám k dispozici tři hlavní poskytovatelé. Těmi jsou buď CreditON, Zaplo, nebo Tommy Stachi. Ve všech třech případech máte možnost získat částku do 5 000 korun českých, a to s jistotou velmi dobrých podmínek. Ty samozřejmě Topfinanc uvádí.

Mezi ty hlavní, které vás osloví, patří třeba ty, že není nutné u některých poskytovatelů dokládat příjem, nebo že u některých z nich není problémem, pokud jste uvedeni v bankovních nebo nebankovních registrech. Samozřejmě dále máte možnost načerpat několik dalších informací a dále si už jenom požádat.

Půjčky pro zaměstnance

V tomto směru máte samozřejmě také na výběr, a to především z široké možnosti částek, které vám mohou být poskytnuty. Zde půjčka Topfinanc určená pro zaměstnance nabídne třeba hotovostní půjčku do 25 000 korun českých, ale stejně tak i úvěr bezhotovostní, a to ve výši až 80 000 Kč. Samozřejmostí je, že oba typy půjček jsou čistě neúčelové s různými délkami splácení.

Inspirace:  Jaká konkrétní půjčka může dnes vyhovět vašim potřebám?

Podmínky jsou u zaměstnaneckých půjček také poměrně prosté. Stačí totiž, abyste byli občané České republiky s trvalým pobytem a samozřejmě platným dokladem totožnosti. Dále je třeba věk v rozmezí 18 – 65 věk a zaměstnání, ze kterého vyplývá také nutnost mít příjem.

Podnikatelská půjčka

Poslední možností jsou půjčky pro podnikatele. Ty jsou velmi podobné těm zaměstnaneckým, jelikož možné je získat až 50 000 Kč, ale druhá možnost nabídne ještě více, a to až 300 000 korun. Samozřejmě zde je podmínkou také tuzemské občanství, ale místo zaměstnání živnostenský lit a také výpis z bankovního účtu.

Vyberete si

Důvodem, proč jsou půjčky Topfinanc tak oblíbené, je samozřejmě to, že nabídnou pro každého něco. A to ať už hledáte konkrétního poskytovatele jako v případě mikropůjček, tak i pokud hledáte konkrétní částku – u klasických úvěrů. A co k získání dále potřebujete? Odpoví citace z webu poskytovatele, a to: „Zažádat o půjčku dnes již není nic těžkého a stačí Vám k tomu mobilní telefon a počítač s připojením na internet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *