Jaké parametry má nová extra rychlá krátkodobá půjčka?

Pokud se v rámci úvěrového trhu podíváme několik let zpátky, byly to hlavně klasické bankovní a nebankovní úvěry, které hrály hlavní roli. Dnes je ale situace zcela jiná, jelikož před pár lety vznikla nová extra rychlá krátkodobá půjčka. Jedná se o unikátní úvěrový produkt, který doslova prolomil všechny hranice. A to proto, že oproti stávajícímu stavu umožnil získat peníze:

  • Mnohem rychleji
  • Jednodušeji
  • Bez prověřování
  • Z pohodlí domova

A tak není divu, že stále ještě vznikají nové a nové společnosti, které tento typ bankovního úvěru nabízejí. S tím souvisí i samotné parametry, které může nová extra rychlá krátkodobá půjčka a na které se aktuálně podíváme.

Kolik peněz může nová extra rychlá krátkodobá půjčka nabídnout?

Co určitě každého žadatele zajímá nejvíce, to jsou peníze, které můžeme tímto způsobem získat. I když startovní sumy začínají na částkách okolo 500 Kč, rozhodně se nemusíme držet při zemi. Jsou totiž i poskytovatelé, kteří umí nabídnout půjčku:

  1. Zaplo – 15 000 Kč
  2. Kredito24 – 20 000 Kč
  3. CreditON – 20 000 Kč

Díky tomu lze danou půjčkou řešit nejenom případné finanční problémy, ale využít ji i jako alternativu ke klasickému úvěru. Tomu nahrává také fakt, že klasickou třicetidenní splatnost lze i několikrát prodloužit a tak mít peníze k dispozici výrazně déle.

Jak je to s vyřízením?

To je jednoduché a rychlé. Vše totiž začíná samotnou žádostí, kterou můžete vyplnit z domova, či z jakéhokoliv jiného místa, v jakoukoliv denní či noční hodinu. Podat ji je možné buď online, nebo prostřednictvím SMS zprávy. Následně se spouští automatický schvalovací proces, který nemusí trvat déle, než pár minut. Následně obdržíte informace o schválení a peníze jsou odesílány na váš účet.

Zde ale musíme dodat, že ne vždy je to takto rychlé a jednoduché. Jsou totiž poskytovatelé, u kterých je nutné zaslat naskenované doklady totožnosti, či korunový registrační poplatek. A obojí může vše výrazně prodloužit.

Co je nutné splnit?

Ani zde není třeba mít obavu ze složitostí. Například jedna z nejvyužívanějších možností na našem trhu, a to půjčka Ferratum, vyžaduje pouze tuzemské občanství a bydliště na území ČR a také věk nad 18 let. Není tak třeba dokládat ani příjem, stejně jako informace o zaměstnání, stejně jako není v průběhu automatického schvalování ani nahlíženo do registrů, či není nijak jinak ověřována ani bonita konkrétních žadatelů. A tak stačí vyplnit online nebo SMS žádost, kdy následuje toto: „Pokud si u nás žádáte o rychlou půjčku poprvé, po odeslání žádosti Vám zavolá pracovník zákaznického servisu a ověří údaje Vaší žádosti. Také Vám objasní způsob zaslání peněz. První půjčku Vám zašleme ihned po schválení na váš bankovní účet.“ Přesně to uvádí právě Ferratum na svých webových stránkách.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *