Jaké můžeme zvolit nebankovní půjčky Praha?

Ne vždy je třeba chodit do banky, pokud si chceme půjčit peníze. Mnohem jednodušší, zajímavější a dnes i oblíbenější cestou je využít služeb nebankovních společností. Proč? Jelikož nám mohou nabídnout jednodušší podmínky získání i rychlejší vyřízení. Mezi nejvyhledávanější dnes patří nebankovní půjčky Praha. Podívejme se, jaké jsou možnosti.

Zkuste mikropůjčky

V cestě se ideálním úvěrovým produktem se zcela jistě setkáme s možností, která je označovaná jako mikropůjčky. Nejde o nic jiného, než úvěry spojené s menšími, často tisícovými částkami. I ty mohou mezi nebankovní půjčky Praha patřit, jelikož je řada poskytovatelů, jejichž pobočky jsou umístěny právě v lokalitě hlavního města. Co konkrétně z toho plyne? Že nám mohou být ještě blíže, než si myslíme.

Zapomínat logicky nesmíme na to, že nám tyto půjčky nabídnou jistotu doslova bleskového vyřízení za pár minut, stejně jako nám nabídnou benevolentní podmínky získání. Platí totiž, že jako klienti nejsme nijak výrazně prověřováni a tak můžeme žádat i bez příjmu, nebo se zápisem v registrech. Mezi nejznámější dnes patří třeba Ferratum nebo Zaplo.

Mezi nebankovní půjčky Praha patří i další prověřené společnosti

Ty už ale nepatří do segmentu mikropůjček, ale naopak patří do segmentu, kterým jsou standardní nebankovní půjčky. Díky tomu není problém, pokud využijeme půjčky ve výši třeba i několika desítek, nebo několika stovek tisíc korun. V souvislosti s tím budeme mít jistotu, že můžeme peníze využít skutečně na cokoliv, bez jakéhokoliv omezování. Při žádosti se však neobejdeme bez doložení příjmu, který může být ze zaměstnání, nebo podnikání. A nejlepší společnosti tohoto segmentu? Rozhodně tyto:

  • Provident
  • Home Credit
  • Cofidis
Inspirace:  Vysoké nebankovní půjčky od známých společností - ACEMA credit

Půjčete si od soukromých osob

I ty dnes patří mezi možnost, jak nebankovní půjčky Praha získat. Cestou k nim jsou takzvané P2P půjčky. Jedná se o variantu, v rámci které máme možnost půjčit si od soukromníků, se kterými se domluvíme online. Takto následně mohou proběhnout všechny formality. Stejně tak není problém se s nimi i sejít osobně a vyřešit vše standardní cestou. A to i v souvislosti s tím, že nám dají peníze přímo na ruku. A jak vše funguje? Podívejme se společně na citaci, která se této možnosti konkrétně týká: „Zájemce o půjčku vyplní, kolik si chce půjčit a s jakým maximálním úrokem. Poté začíná v podstatě on-line aukce půjčky, jejímž vítězem se stane ten, kdo poskytne nejlepší podmínky (tedy hlavně nejnižší úrok).

Ať už se vydáte jakoukoliv cestou, stále je třeba myslet i na to, že i nebankovní půjčky Praha by měly být primárně výhodné. Platí stále, že čím nižší úrok a nižší RPSN, tím pro vás samozřejmě lépe. Například v prvotně uvedeném segmentu mikropůjček platí i to, že si lze vzít peníze i s úrokem nulovým.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *