Home Credit půjčka – jaká má specifika a co nabídne?

Společnost Home Credit je sice známá hlavně jako poskytovatel spotřebních úvěrů, ale to neznamená, že by nenabízela ani klasickou půjčku. Ta má poměrně jasně dané parametry, které jsou propojeny i s několika výhodami. Ta aktuální, která se této půjčky týká, je spojena s možností vrácení splátek. Tedy abychom byli konkrét í, tak Home Credit vrací splátky v případě správného a včasného splácení.

Záleží samozřejmě na konkrétním parametru půjčky, ale v mnoha případech není problémem získat za celou dobu zpět až 21 splátek.

Jaké má Home Credit půjčka parametry?

To nejdůležitější, co většinu žadatelů zajímá, to jsou samozřejmě částky, o které je možné si požádat. V tomto směru je Home Credit půjčka poměrně klasickou možností, jak se dostat k penězům, jelikož nejnižší suma je rovných 10 000 korun českých. Naopak tou nejvyšší sumou, která je u tohoto poskytovatele k dispozici, je 150 000 korun českých.

Dané částky se poté kombinují s termínem splácení. V tomto ohledu se získané peníze vrací formou měsíčních splátek. Ty je možné posílat od 12 měsíců, až po dobu 84 měsíců, která je maximum. Ta je však k dispozici až u větších částek – tedy minimálně při sumě 40 000 korun českých.

Kdo může půjčku získat?

Jelikož je právě tento poskytovatel nebankovní společnost, je jasné, že podmínky jsou v tomto směru velmi benevolentní. Pokud budeme citovat ze stránek společnosti, potom uveďme toto: „Pro získání půjčky musíte být zletilá fyzická osoba a musíte mít stálý příjem. Naše půjčka je určena osobám se stálým zdrojem příjmu.

Inspirace:  Home Credit půjčka

Samozřejmě spolu s tím souvisí i nutnost dodat potřebné doklady, a to dva doklady totožnosti a dále informace o zaměstnání a příjmu, popřípadě informace o vaší podnikatelské činnosti.

S celou řadou výhod

Nejsou to pouze výhodné podmínky spojené s žádostí, ale jsou to i výhody spojené s využitím. V tomto směru totiž platí, že Home Credit půjčka je neúčelovým finančním produktem. Peníze lze tedy využít na cokoliv, bez nutnosti sdělování. Podobnou půjčku lze využít i u společnosti Cofidis – http://potrebuju-penize.cz/cofidis-nabizi-pujcku-na-cokoliv/

S dalšími výhodami ale souvisí i pozitiva spojená s úvěrem. Mezi ty patří:

  • Možnost hýbat s výší splátek
  • Možnost odložení splátek
  • Možnost SMS podpisu smlouvy
  • Možnost pojištění půjčky

Samozřejmě ve všech případech čeká žadatele i rychlé vyřízení, s jistotou zaslání peněz na bankovní účet. Vše tedy napovídá k tomu, že je tato půjčka určitě dobrou možností pro každého, kdo byl odmítnut v bance a hledá alternativu právě na poli nebankovním. A to hlavně s ohledem na jistoty spojené nejenom s férovými podmínkami a jasně danými specifiky, ale i s podmínkami, které se vážou k tomu, že Home Credit je společnost známá a stabilní.

I to samozřejmě vede k celkově pozitivnímu hodnocení, které má tato společnost jak obecně, tak které jí můžeme udělit i my.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *