Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Potýkáte se s nedostatkem peněz a hledáte možnosti půjčky? Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí existují a patří k oblíbeným finančním produktům. Jestli hledáte spolehlivého partnera na půjčky, zkuste společnost Profi Credit, kde se půjčuje fyzickým osobám i podnikatelům.

Rychlé půjčky na cokoliv

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí jsou u Profi Credit různé, ale u všech platí využití peněz na cokoliv, protože se nijak nevyžaduje dokládání účelu poskytnutí půjčky. Půjčka je vhodná pro zaměstnané osoby, ale také pro ženy na mateřské dovolené, osoby na rodičovské dovolené, pro OSVČ, právnické osoby a důchodce. Pokud nebudete mít dostačující zajištění půjčky, je povoleno ručit nemovitostí. V případě nedostatečné bonity si ji také zvýšíte díky ručitelům nebo spoludlužníkovi.

Půjčit si mohou:

  • fyzické osoby částky od 10 000 Kč do 166 000 Kč
  • podnikatelé od 30 000 Kč do 300 000 Kč
  • půjčují se i malé půjčky, kde není nutné dokládat příjem, jde o částky do 4 999 Kč

Profi Credit nebankovní půjčka s možností revolvingu

Půjčku je možné splácet podle dohody a navíc stačí splatit část půjčky a můžete si vyčerpat další peníze. Jedná se o tzv. revolvingový úvěr. Splatnost půjčky musí být pokryta v době do maximálně 4 let – 48 měsíců.

Klienti na Profi Credit oceňují, že není zkoumán účel poskytovaných peněz a že má společnost nastavena jasná pravidla, díky kterým je úvěr poskytnut jen fyzickým a právnickým osobám, které ho dokážou splatit. Klient musí dokázat svou bonitu a nezvladatelně vysoká půjčka je zamítnuta, respektive úvěrový poradce nabídne částku nižší.

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí jsou velice rychlé. O schválení nebo zamítnutí budete informováni velice rychle a peníze získáte do 24 hodin na váš bankovní účet. Nevyžaduje se žádné placení poplatků za posouzení a vyřízení předem. Spolehnout se můžete na individuální přístup a maximální diskrétnost během vyřizování.

Inspirace:  Půjčky do 24 hodin vyřeší problém okamžitě

Jak zažádat o půjčku?

Pro žádost využijte online formulář, který stačí vyplnit a odeslat kliknutím.


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *