Oddlužení

Půjčky a úvěry vás mohou dostat z problémů a o něco později vám je připraví. Pokud si půjčíte hned několikrát a následně nezvládnete plnit dohodnuté termíny splátek, máte hned nakročeno k exekucím. Nechcete přijít o svůj majetek, ale nezvládnete zaplatit všechny svoje pohledávky společně s úroky, sankcemi a poplatky?

Jestliže chcete vyřešit všechny vaše exekuce, finanční závazky a dluhy najednou, zajímejte se o možnost oddlužení. Oddlužení vám pomůže zrealizovat Keton.eu!

Buďte opět bez dluhů – využijte oddlužení

Cestou k úplnému oddlužení je vyhlášení osobního bankrotu. Nevíte, jak na to? Obraťte se o pomoc na společnost, která má stoprocentní úspěšnost podaných návrhů na oddlužení. Bude vám nabídnuto řešení, které je podporováno zákonem. Zbavíte se dluhů, ale zároveň vám může být až sedmdesát procent odpuštěno. Zajímá vás, jak se konkrétně zbavit vámi nezvladatelných dluhů? Neváhejte a nic neodkládejte, protože vaše dluhy narůstají velice rychle díky sankčním poplatkům.  Zapomeňte na svou neschopnost zajistit splátky a vrhněte se na včasné s účinné řešení. Dohled bude zajišťovat insolvenční správce vedený v seznamu Ministerstva spravedlnosti.

Pro koho je určeno oddlužení?
Oddlužení není určeno pro každého, kdo se ocitne ve finančních nesnázích. Návrh na oddlužení může podat jenom fyzická osoba – dlužník, který není podnikatelem. Rovněž se s tímto návrhem podává insolvenční návrh. Oddlužení je jedním z řešení, jak vyřešit úpadek. Jde o stav, kdy máte více věřitelů, kterým nejste schopni uhradit závazky v dostatečné výši. Na základě soudního rozhodnutí se budou uspokojovat platební povinnosti uvedené v návrhu o oddlužení. Po nějaké době splácení má soud možnost vás zprostit neuspokojených závazků.

Podání návrhu o oddlužení
Návrh na oddlužení je spojen s nutností vyplnit dost obsáhlý formulář. Formulář je k dispozici na webových stránkách, ale také na příslušném krajském soudu. Po vyplnění budete návrh podávat na krajský soud, pod který spadáte na základě trvalého bydliště. Měli byste předem zvážit, jestli skutečně chcete podávat návrh sami, protože by zde neměla být žádná chyba, která by mohla ovlivnit soudní rozhodnutí o schválení či zamítnutí vaší žádosti. Návrh na oddlužení je lepší přenechat odborníkům, kteří si s ním ví rady a příprava vám zajistí úspěšnost.

Nejprve musí dojít ke schválení oddlužení na základě soudního rozhodnutí. Následně dlužník odvádí každý měsíc splátku insolvenčnímu správci a ten se stará o rozdělení peněz mezi věřitele. V této době vám zůstane jenom životní minimum a všechny ostatní příjmy budou poukázány na vyrovnávání vašich pohledávek. Tento systém splácení v rámci oddlužení musí trvat pět let.

Pokud se vám v této době povede zaplatit alespoň třicet procent závazků, zbytek dluhu vám bude soudně odpuštěn.