Zuno půjčka – skvělé úroky pro každého

Asi není nikdo, kdo by neslyšel někdy o Zuno bance. Jedna z těch „nových“ bank na našem trhu nabízí i poměrně výhodné půjčky. Pojďme se tomu trochu podívat na zoubek, vezměme si zkrátka Zuno lehce na paškál. Informace jsou u sjednávání úvěru mimořádně důležité, takže pojďme na to od začátku. Kolik si lze půjčit a na jak dlouho vlastně to půjde? Takže – Zuno půjčka se představuje!

Bez ručitele a až půl milionu

Zuno má velmi benevolentní podmínky, protože bez shánění ručitele si můžete půjčit až sumu do výše 500 tisíc korun. Minimum je pak patnáct tisíc, splátkový kalendář lze rozložit mezi 6 a 72 měsíců, tedy maximem je zde šest dlouhých roků. A to je rozhodně dost dlouhá doba na to, abyste v pořádku dostáli všem svým závazkům, no ne? Zuno služeb můžete využít i ke konsolidaci stávajících úvěrů, prostě snadno a rychle, bez zbytečného papírování a nekonečného razítkování. Takže proč ještě váhat, že?

Minimální věk pro úvěr tu má trochu nezvyklá omezení, znevýhodněni tu jsou OSVČ. Podnikatelé si totiž mohou půjčit až od 21 let, zaměstnanci však již se dnem, kdy dovrší plnoletost. Splatit předčasně celý úvěr můžete klidně také, úroková sazba je velmi nízko u země, začíná totiž jen tak mimochodem na 4,9 procentního bodu.

Inspirace:  Rychlé půjčky bez doložení příjmu

Budete potřebovat vlastní účet u Zuno

Pro sjednání Zuno půjčky je tu ještě jedna důležitá věc, kterou nesmíte opomenout při rozhodování. Bude totiž nutné si založit Zuno osobní účet. Nebojte se však zbytečných výdajů nebo papírování, protože založení účtu je vlastně úplně stejně tak jednoduché jako právě samotné sjednání půjčky u společnosti Zuno. Je také nutné splnit ještě další podmínku, na kterou ale dosáhne se vší samozřejmostí každý zaměstnanec – minimální měsíční příjem ve výši 6250 korun, jinak nebude půjčka v žádném případě schválena. Bohužel, podmínky jsou prostě takové! Je to však maximální ochrana pro ty, kdož by případně neměli z čeho splácet své prohlubující se dluhy.

Banka a půjčka, to se prostě rýmuje. Kvůli sjednání bankovní půjčky nemusíte podstupovat nekonečný maraton jednání, protože vše snadno vyřídíte ve většině případů jen a jen po internetu. Zajít na pobočku pro peníze je už pak vlastně formalitou na pár minutek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *