Peníze do výplaty od ClickCredit

Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná – že nějak takto vypadá vaše finanční situace? Do výplaty máte ještě daleko, a přesto potřebujete uhradit nečekaný výdaj menšího rozsahu? Pak se vám určitě budou hodit peníze do výplaty, které můžete získat u jedné ze známých a mezi klienty oblíbených společností ClickCredit.

Sjednání půjčky je velmi snadné, jednoduché a nezabere vám více, než několik minut. Pojďme se podívat na parametry ClickCredit půjčky a možnosti jejího získání.

1 000 až 4 999 Kč pro vás

Jelikož se jedná o mikro-půjčku, peníze do výplaty nemůžete čerpat ve statisícových částkách. Půjčit si zde můžete 1 000 až 4 999 Kč a to na dobu 30 dnů. Úroky u této společnosti jsou skutečně zanedbatelné. Třeba při částce 3 000 Kč zaplatíte poplatek ve výši 99 Kč! Ve své podstatě lze říci, že za každou vypůjčenou tisícikorunu zaplatíte úrok, který činí neuvěřitelných 33 korun! Pokud bychom chtěli tyto hodnoty přepočítat na RPSN, pak se jedná o pouhých 48 %, což představuje nejnižší hodnotu u všech mikro půjček v České republice! Chcete vědět, podle čeho vybírat výhodnou půjčku?

Inspirace:  Půjčka před výplatou

S mikro půjčkou Click Credit jsem velmi spokojená. Nízké RPSN, bleskové vyřízení, schválení a peníze na účtu během několika mála hodin. Pokud bych potřebovala ještě někdy půjčit, rozhodně se opět obrátím na tuto nebankovní společnost, která mě mile potěšila v mnohých směrech.

Schválení do 60 sekund, poskytnutí do 60 minut

Peníze do výplaty od ClickCredit
Peníze do výplaty od ClickCredit

Společnost ClickCredit je součástí skupiny Home Credit, takže solidnost a férový přístup je zde na prvním místě. Jakmile si navolíte parametry půjčky, odešlete žádost, kterou vám zástupci společnosti schválí do 60 sekund. Peníze následně odesílají zhruba do jedné hodiny! To vše rychle, bez zdlouhavého papírování, prokazování a dokládání dokumentů. No jen řekněte, můžete získat peníze do výplaty ještě komfortněji a rychleji?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *