Sedm důvodů, proč si zažádat o půjčku Home credit

Home credit je znám na českém trhu především jako poskytovatel spotřebních úvěrů. Tím se propagoval dostatečně a vzhledem k tomu, že ke klasickým půjčkám nemá tato činnost vůbec daleko, začal Home credit poskytovat půjčky online (vyberte si z nabídky – klikněte sem).

  1. Vysoké částky – důvodem, proč si mnoho lidí o Home credit půjčku online žádá je, že může získat až 150 000 korun a to bez nutnosti uvedení důvodu, na co peníze z Home credit půjčky online budou použity.
  2. Online vyřízení – stačí pár základních údajů do žádosti o Home credit půjčku online a během chvíle mohou být peníze na cestě. Není potřeba nikam docházet, vše se vyřídí z pohodlí domova.
  3. Rychle a snadno – jakmile je žádost o Home credit půjčku online odeslána, je celý proces jednoduchý a rychlý. I samotná žádost se takřka vyplňuje sama. Vše jde jako po másle.
  4. Na účtu do dne – velkou výhodu je také to, že ač jde někdy o vysoké částky Home credit půjčky online, i tak jsou peníze na účtu do druhého pracovního dne. Což je velká výhoda a pro klienty nesmírně důležité.
  5. 12 – 84 měsíců – klient Home credit půjčky online si sám určuje, jak dlouho chce splácet. Může volit mezi minimálně dvanácti, maximálně však dokonce čtyřiaosmdesáti měsíci. Sedm let na splácení je dost a tak může být splátka nízká.
  6. Bez ručitele – možností, která je mnohdy brána automaticky, ale až tak samozřejmá není, je to, že Home credit půjčka online je možná pro vyřízení bez ručitele. Jedná se o vysoké částky a tak je potřeba s tím u některých produktů počítat. Zde je však půjčka bez ručitele.
  7. Odstoupení od smlouvy
Inspirace:  Jaké můžeme zvolit nebankovní půjčky Praha?

Velice dobrým krokem k tomu, aby lidé o zřízení Home credit půjčky nemuseli dlouho přemýšlet, je zřízení s tím, že do jednoho měsíce od podpisu smlouvy je možno od smlouvy zcela odstoupit. S tím, že klient vrací pouze částku, kterou si půjčil. Vše je bez udání důvodů a jak už bylo uvedeno, také zdarma.


Žádost o půjčku od Home credit

Půjčte si od Home credit
Eukalyptus / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *