Půjčka od Raiffeisen stavební spořitelna a.s

Půjčka od Raiffeisen stavební spořitelny je vhodným způsobem, jak snadno a rychle získat půjčku na bydlení. Máme pro Vás připraveny dvě varianty, s ohledem na vaše aktuální požadavky.

Pokud potřebujete akutně peníze na vlastní bydlení nebo koupi pozemku, opravy, či modernizaci Vašeho bydlení, máme pro Vás přichystanou širokou nabídku překlenovacích úvěrů, s jejichž využitím získáte potřebné finance včas.

V další řadě nabízí Raiffeisen stavební spořitelna možnost uzavření smlouvy o stavebním spoření, díky němuž získáte v budoucnu výhody plynoucí z úvěru ze stavebního spoření, to vše již po dvouletém řádném spoření!!

Tato šance je tu zejména pro ty klienty, kteří aktuálně nepotřebují do otázky bydlení a domácnosti investovat, ale chtějí se pojistit pro případ nečekaných výdajů, které mnohdy přijdou nečekaně ve chvíli, kdy klient s žádnou rezervou nepočítal a potřebuje situaci bezodkladně vyřešit.

Raiffeisen stavební spořitelna – pomůže a zajistí

Nízká úroková sazba je velkou výhodou při splácení půjčky, stejně tak jako osvobození výnosů od daně z příjmů fyzických osob. Vyřízení a vedení účtu u Raiffeisen stavební spořitelny je velice jednoduché a rychlé, klient získává možnost vlastní kontroly nad účtem prostřednictvím internetu a SMS, bez poplatků.

Inspirace:  Kdy přijdou vhod produkty, které nabízí Reifeizen banka

Zákaznické centrum je plně otevřeno Vašim požadavkům a dotazům. Požadavek na smlouvu o stavebním spoření si můžete uzavřít i pomocí online formuláře na internetu, stejně tak jako rychle a přehledně získáte informace o nabízených produktech Raiffeisen stavební spořitelny. Kontaktujte některého z našich finančních poradců a získejte potřebné informace o půjčkách, jejich možnostech čerpání a úrokových sazbách.

Další půjčky od Raiffeisen stavební spořitelny a.s naleznete na těchto stránkách.

To nejlepší řešení pro Vaše požadavky jistě naleznete právě u nás! Silná společnost dlouhodobě efektivně fungující na českém trhu je otevřena Vašim požadavkům!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *