Fér půjčka od Sperbank – i banka s podivným názvem může být řešením

Sberbank je původem ruskou bankou, která v posledních letech našla své uplatnění právě na českých trzích. Ač název banky evokuje v mnoha lidech spojení spíše s umělým oplodněním, jedná se o poměrně novou a moderní banku, která jde ruku v ruce s nepsanými pravidly moderního bankovnictví a nabízí tak svým zájemcům mimo jiné i bankovní půjčky, které jsou výhodné po všech směrech.

Fér bankovní půjčka

Sberbank nabízí ve svém portfoliu tak zvanou Fér bankovní půjčku, která je určená na cokoli, tedy bankovní půjčka bez účelu a bez zajištění. Navíc pokud klient řádně bankovní půjčku od Sberbank splácí, je odměněn. Odměna je v závislosti na výši bankovní půjčky a také na jiných okolnostech, vyplývajících z bankovní půjčky.

Schopnost splácet
Dnes není nic jisté a i přes to, že ještě včera jste měli perfektní zaměstnání, dnes ho mít nemusíte. To si uvědomují i banky, jako je Sberbank a nabízí bankovní půjčky spojené s možností pojistit si schopnost splácet. Pokud tak dojde k nepříjemným změnám ve spojitosti se změnou příjmu, a tudíž bude nutné i bankovní půjčku upravit, co se týče jejich splátek. V tom případě je možno předcházet nepříjemným změnám, co se v placení pravidelných splátek bankovní půjčky týče.

Cena za bankovní půjčku
Bankovní půjčka od Sberbank je tou moderní půjčkou, která nabízí jednoduché financování, co se všemožných poplatků týče. Za poskytnutí bankovní půjčky si účtuje 0 Kč, stejně jako za měsíční vedení úvěrového účtu k bankovní půjčce.

Co je Fér půjčka v krátkosti

Velice vítanou bankovní půjčkou je právě Fér půjčka, u které je možné si zvolit částku bankovní půjčky od deseti tisíc do půl milionu korun. Splácet bankovní půjčku od Sberbank je tak možno si rozdělit až na osm let a dokonce si klient sám zvolí výši měsíční splátky a především datum, kdy bude splátky od bankovní půjčky poukazovat.

Inspirace:  Půjčky na podnikání

Vyšší úvěr pro spojence
Čím se však může bankovní půjčka od Sberbank pochlubit, je jednoznačně spojení několika osob pro dosažení vyšší částky bankovní půjčky. Pokud se tak spojí spolužadatelé, je možno dosáhnout vyšší částky bankovní půjčky. Ve dvou se to zkrátka lépe táhne, i co se týče získání bankovní půjčky, tak i její splácení.

Podmínky pro sjednání bankovní půjčky Sberbank

Minimálně věk žadatele, ale i spolužadatel bankovní půjčky Fér, musí mít minimálně osmnáct let, tedy být plnoletým občanem.

Zajímavostí je, že pokud je žadatel v oficiálním partnerském vztahu, je potřeba, aby k žádosti o bankovní půjčku dal souhlas i manžel, či manželka. A to výhradně písemný na pobočce banky. A pakliže je výše požadovaného úvěru vyšší než čtyři sta tisíc u bankovní půjčky, je potřeba, aby byl manžel či manželka spolužadatelem bankovní půjčky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *