Americká hypotéka bez registru umožní zaplatit cokoliv

Potřebujete úvěr na cokoliv a máte možnost ho zajistit zástavním právem na nemovitost? Majitelé nemovitostí mají skutečně tu výhodu, že jim bude poskytnuta americká hypotéka na cokoliv a zajištění se provede jen zástavou na nemovitost, bez požadavků na shánění několika ručitelů.

Americká hypotéka bez registru má své výhody

Předností americké hypotéky je, že účel poskytnutí nejen spojen pouze s náklady na výstavbu, rekonstrukci nebo další činnosti spojené s bydlením. Americká hypotéka bez registru se dá vzít na cokoliv chcete a většinou se zvýhodněným úročením v porovnání s klasickým neúčelovým úvěrem.

Další výhody americké hypotéky bez registru:

  • poskytuje se bez poplatků předem za posouzení a vyřízení
  • budou vás těšit výhodné měsíční splátky, které mohou být v dostatečně nízké výši, abyste nijak neohrozili váš životní standard, možnost malé splátky je způsobena jednak nižšími úroky a také možnost dlouhodobého splácení, i do dvaceti let
  • nevyžaduje se odhad zastavované nemovitosti
  • v některých případech se povoluje ručení majetkem třetí osoby, resp. nemovitostí v jejím vlastnictví
  • nedokládá se účel poskytnutého úvěru

Jiřina S., Kroměříž: Mám zkušenosti s americkou hypotékou bez registru, kdy jsem vyplatila dvě předešlé problémové půjčky a ještě mi zůstalo dostatek financí na další potřeby.

Máte problémy se splácením jiných úvěrů? Nevadí!

Americká hypotéka bez registru garantuje poskytnutí financí i osobám, které se v minulosti dostali do problémů a objevují se na seznamu dlužníků – tedy v bankovních a nebankovních registrech. Pokud se hovoří o americké hypotéce bez registru, znamená to, že se nebudou kontrolovat příslušné registry. Většina poskytovatelů se soustředí na to, aby byly z této nově poskytnuté americké hypotéky vyrovnány jiné dluhy, popř. se vyplatí i exekuce na nemovitost, která bude dána do zástavy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *