Help Půjčka poskytuje půjčky pro dlužníky peníze ihned

Záznam v registru dlužníků je nemilou skutečností, která vám zavře dveře ke všem bankovním půjčkám a značné většině půjček nebankovních. Pokud jste se do registru dostali vlastním přičiněním, chybou úředníků nebo za přispění svého současného manžela, který do společného svazku místo pohody a lásky přinesl hromadu nesplacených závazků, pak se potýkáte s poměrně značným problémem. Ani ten ovšem není tak úplně bez možnosti řešení. Víme, kde naleznete půjčky pro dlužníky peníze ihned!

Help Půjčka – nebankovní společnost, která vám pomůže

Ať již potřebujete půjčit na úhradu faktury od telefonního operátora, nájem nebo školní obědy pro své dítko, u Help Půjčky nemusíte prokazovat účel a využití finančních prostředků. Stačí pouze vyplnit online žádost, v rámci které si navolíte základní parametry půjčky a počkat si na to, až vám peníze dorazí na bankovní účet. U Help Půjčky si můžete vypůjčit finanční injekci v rozmezí od 500 do 4500 Kč se splatností do 30 dnů.

Podmínky u této nebankovní společnosti jsou přehledné a jasné:

  • věk žadatele se musí pohybovat v rozmezí od 18 do 65 let,
  • bydliště musí být na území České republiky,
  • zároveň také musí mít veden aktivní bankovní účet a pobírat stálý příjem.
Inspirace:  Půjčky bez příjmu

Registry společnost nezkoumá a co víc, při půjčkách nepožaduje ani zástavu nebo ručitele.

Za jak dlouho obdržíte své peníze?

Jakmile úspěšně dokončíte proces žádosti o půjčku, obratem víte, zda vám půjčka bude poskytnuta či nikoli. Peníze obdržíte prostřednictvím svého bankovního účtu a to ve lhůtě, jež je závislá na konkrétní bankovní společnosti, u které máte účet veden. Závěrem opět připojíme jednu osobní zkušenost klientky této společnosti – Terezy Klempové:

Beru si od Vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměla žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Splnili jste mé očekávání a dokonce jste ho překročili, co jste nabídli, jsem skutečně obdržela.”

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *