Půjčky online ještě dnes!

Dnes nemusíte za půjčkou chodit nikam do banky nebo do sídla nebankovní společnosti. Půjčka přijde za vámi prostřednictvím obchodníků, anebo si ji najdete jednoduše na internetu, kde si vyřídíte vše od podání žádosti až po převzetí peněz dle zvoleného způsobu vyplacení.

Rychlé vyřízení půjčky

Půjčky online poskytují především nebankovní společnosti, ale i banky přicházejí s nabídkami na rychlou půjčku. U bank se zejména jedná o poskytnutí půjčky svým klientům, kteří si snadno zařídí půjčku v rámci internetového bankovnictví a dá se říct, že obratem mají požadovanou sumu připsanou na svém bankovním účtu.

Nebankovních společností je v dnešní době spoustu a nechybí ani jejich prezentace na internetu. Než se rozhodnete pro online půjčku, vždy si řádně prohlédněte hotové webové stránky a zkontrolujte, zda zde netají sídlo společnosti, adresu a kontaktní údaje. Můžete se podívat i na recenze od jiných uživatelů, zda byla spokojenost nebo naopak. Při žádosti o půjčku se nedávají peníze předem, jedná se ve většině případů o půjčky bez poplatku předem. Pokud po vás někdo bude vyžadovat zaplacení určité sumy za posouzení, raději se obraťte na jinou půjčku. Na internetu najdete spoustu jiných možností.

Inspirace:  Pro koho může být vhodná půjčka bez registru?

Půjčky online bez ručitelů

U nižších, ale i u vyšších částek se nepožadují ručitele v mnoha případech. Vyšší sumy potom potřebují zajištění zástavním právem na nemovitost ve vašem vlastnictví. Takřka ihned se poskytují částky do cca 10000 Kč. V těchto částkách se půjčky dají zařizovat i pomocí zaslání jediné SMS zprávy. Půjčky od 500 do 10 000 Kč mají však u nebankovních společností poměrně krátkou splatnost, což nemusí mnohým vyhovovat. Jedná se o termíny 14, 21, 28 dní s možností prodloužení, ale maximálně o dva týdny a za poplatek navíc. Na druhou stranu máte jistotu, že na placení časem nezapomenete a máte půjčku zaplacenou řádně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *