Konsolidace půjček pro snadnější splácení

Reklamy a upozornění na půjčky nejrůznějšího druhu se na člověka valí každý den. Není divu, že spoustu lidí neodolá, protože zrovna dnes potřebuje půjčit na koupi bytu, za týden na vybavení bytu, za další měsíc si chce zrekonstruovat garáž, nebo zaplatit svým dětem studium v zahraničí. Následně máte několik půjček, úvěrů, navíc hypotéku, kontokorent na běžném účtu a třeba i kreditní platební kartu. A všude chtějí platit potřebné částky čas a v termínech, na kterých jste se domluvili při sjednávání smlouvy.

Konsolidace půjček sjednotí vaše dluhy

Dlužíte nebankovním společnostem a bankám? Snažíte se pravidelně splácet, ale součet plateb vypadá hrůzostrašně? Zkuste konsolidaci půjček, kde může dojít ke sloučení více půjček, hypoték, kreditek, úvěrů nebo kontokorentů. Najdete si banku nebo nebankovní společnost, která poskytuje výhodné konsolidace půjček domácnostem  .

Následně předáte všechny vaše podklady k půjčkám, budou vám zjištěny aktuální zůstatky na dosavadních půjčkách. Po sečtení dostanete tuto částku půjčenou, díky ní se však zaplatí předešlé pohledávky a vy sice nebudete mít peníze, ale budete splácet jen jednu půjčku.

Inspirace:  Jak by měla vypadat ta nejvýhodnější půjčka?

Dojednaná splátka i úrok mohou být mnohem nižší než dosavadní součet placení vašich pohledávek. Splácení bude nižší v případech, kdy vám bude nabídnut nižší úrok, dostatečná doba splácení a pokud vaše půjčky byly už nějakou dobu spláceny – zejména ty vyšší.

Sloučení půjčky s bonusem

I při sloučení půjček můžete dostat jakýsi „bonus“ navíc. Někteří poskytovatelé vám rádi půjčí i peníze navíc, než kolik dělá součet půjček určených ke konsolidaci. Tyto extra peníze můžete využít na cokoliv potřebujete. Všímejte si hlavně doby splácení a výše splátky – je dobré platit méně, ale zase nevíte, co se u vás změní za deset let. Naopak delší splatnost má nižší splátky, které jdou zvládnout lépe než příliš vysoké na kratší dobu splatnosti!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *