Vyplatí se půjčka do výplaty první zdarma?

Je jasné, že pokud hledáme úvěrový produkt, chceme po něm jediné, a to aby byl skutečně výhodný. V tomto směru může paradoxně pomoci segment mikropůjček. Ačkoliv obecně ho hodnotíme negativně, a to pro vysoké úroky, může být i výhodný. Ukazujete to půjčka do výplaty první zdarma, kdy si lze půjčit skutečně bez jakýchkoliv úroků a poplatků. Tedy kolik si vezmeme, tolik v daný termín splatnosti také vrátíme. Pojďme se podívat na to, zda se nám opravdu vyplatí.

Půjčka do výplaty první zdarma – řešení krátkodobých problémů

V první řadě je třeba si uvědomit, na co vlastně peníze potřebujeme. Pokud nám skutečně chybí jenom pár tisíc před výplatou, určitě vhod přijde. Naopak pokud jí chceme suplovat klasický úvěrový produkt, rozhodně není nejlepší volbou. Důležité je také uvědomit si, zda do daného data splatnosti budeme mít skutečně peníze na to, abychom ji vrátili. Pokud ano, můžeme ji hodnotit pozitivně a skutečně ji nazvat nejvýhodnější půjčkou na našem trhu, která vám pomůže.

S tímto faktem souvisí i to, o kolik si vlastně chceme požádat. Klasickou možností jsou sumy v řádech tisíců, které dokážou dané krátkodobé problémy skutečně velmi dobře a snadno vyřešit. A i to je důvod takové obliby a našeho pozitivního hodnocení, které na rozsah částek máme.

Jak je to s dodržováním termínů?

To bývá největší kámen úrazu a ani půjčka do výplaty první zdarma není v daném ohledu žádnou výjimkou. Pokud zaplatíme v termínu, je vše v pořádku. Pokud ale nezaplatíme, znamená to pro nás nutnost prodloužení splatnosti. A to už se bez příslušného poplatku neobejde. A ten může být až 30 procent za dané částky. Rázem se tak z nejvýhodnější půjčky na trhu dostáváme k té nejméně výhodné. Je tedy třeba skutečně vědět, zda termín zvládneme dodržet. Pokud ne, raději dejme od půjčky ruce pryč.

Inspirace:  Jaké parametry, výhody a nevýhody má půjčka ihned?

Několik poskytovatelů je samozřejmostí

Co také hodnotíme pozitivně, to je určitě nabídka několika poskytovatelů, u kterých o daný úvěr můžeme žádat. To znamená, že můžeme v budoucnu prostřídat všechny tři. Aktuálně se jedná o tyto tři:

Samozřejmě v minulosti jich bylo více a do této sekce patřila třeba i společnost Ferratum, nebo Kredito24. Dá se tak očekávat, že další budou následovat.

Důležité je u jednotlivých poskytovatelů samozřejmě sledovat i jejich hodnocení a reference. Pokud začneme poslední jmenovanou společností, tak na webu jich najdeme hned několik a tak můžeme citovat žadatelku Katku, která píše: „…Obdržela jsem své peníze během pár hodin. Teď tuto společnost určitě doporučím svým přátelům a spolupracovníkům.“ Samozřejmě podobných recenzí najdeme na celém internetu stovky a tak pro nás mohou být také dobrým vodítkem v tom, u koho si požádáme a zda to bude dobrá volba.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *