Pro jaké klienty je určena JT banka?

Na našem trhu bychom dnes mohli najít několik desítek bank. Většinu z nich samozřejmě dobře známe, jelikož se jedná o banky komerční, které jsou určeny pro širokou škálu klientů. Jsou ale i takové, které označujeme jako banky privátní. Do tohoto segmentu patří také JT banka.

Ta se zaměřuje hlavně na segment těch podnikatelů, kteří jsou nejenom finančně lépe zabezpečeni, ale mají také na kvalitu služeb mnohem větší nároky.

JT banka má pouze tři pobočky

Ačkoliv toto zaměření je spojeno s jistou exkluzivitou, přece jenom musíme říci, že drobným negativem je poměrně malé množství poboček. A to proto, že na našem území jsou k dispozici jenom tři. Ty poté doplňuje ještě jedna, a to pobočka slovenská. Přesto ale můžeme služby banky hodnotit skutečně pozitivně, jelikož v rámci správy financí skutečně ví, co dělá. A to je v tomto ohledu více než dobře.

Pro ty, kteří chtějí své finance zhodnocovat

Nejenom, že je zaměřena směrem na movitější klientelu, ale je zaměřena také směrem na ty klienty, kteří chtějí své finance a svůj majetek zhodnocovat. V tomto ohledu nabídne hned širokou škálu služeb, kde nechybí například:

  • Multigenerační správa majetku
  • Obchodování s cennými papíry
  • Investice do zlata

Samozřejmě v rámci investičních služeb se banka snaží nejenom o to, aby nabídla co možná největší zhodnocení. Snaží se totiž také o to, aby nabídla určité jistoty a ochranu majetku. A to nejenom před legislativními změnami, ale třeba také před ekonomickými vlivy. Vhodná je tedy i pro ty klienty, kteří hledají jistoty.

Inspirace:  Jak může vypadat bankovní půjčka pro podnikatele?

Základem jsou i služby concierge

Že se nejedná jenom o banku jako takovou, to dokládá také nadstandardní servis. Je tak určena všem, kteří je potřebují. Do této oblasti určitě spadají i služby concierge. Ostatně o těch mluví i samotná banka: „Zajistíme celkovou péči o vás a vaši rodinu, domácnost i zvířecí mazlíčky. Naplánujeme vám například zahraniční cesty, rezervujeme letenky i vstupenky na významné události

Tím ale rozsah služeb nekončí, jelikož stejně tak profesionálové z JT banky dokážou naplňovat i vaši rodinnou oslavu, nebo s vámi probrat možnosti toho, jaká škola bude pro vašeho potomka ta pravá. Zkrátka služby, které souvisí s běžným životem.

Pro ty, kdo hledá benefity

Poslední skupinou lidí, pro které je JT banka vhodná jsou i ti, kteří hledají různé benefity. Těm nabka nabídne klub Magnus, díky kterému lze poměrně jednoduše, stejně jako flexibilně a výhodně čerpat desítky výhod u různých partnerů. A to samozřejmě nejenom u nás, ale i v zahraničí. A to vše díky prestižní klubové kartě. Ta umožní body sbírat, šetřit, ale i čerpat. I to může patřit mezi služby, které bohatší klientela využije a které přijdou vhod. Plánujete-li změnu banky za lepší, je tato rozhodně tou, kterou lze nejnáročnějším klientům plně doporučit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *