Konsolidace půjček vyřeší vaše problémy

Máte více než jednu půjčku? Splácíte kromě půjčky i kreditní karty, kontokorent, hypotéku apod? Pokud máte hned několik půjček, můžete se časem ztrácet v provádění správných plateb, anebo co hůř – nebude se vám dostávat dostatek financí na pokrytí všech splátek. V současné době se bankami a nebankovními společnostmi uzavírají tzv. konsolidace půjček, kde se konkrétně jedná o sloučení stávajících půjček do jedné nové.

Jak probíhá konsolidace půjček bez registru?

Poskytovatelé konsolidací půjček bez registru většinou uskutečňují sloučení dvou a více půjček, kreditek, hypoték apod. Konsolidace půjček bez registru znamená, že se nebude nahlížet do registru dlužníků, přičemž tedy můžete mít nějaké resty v dosavadním splácení. Novou půjčkou vzniklou díky sloučení se veškeré závazky doplatí a vy budete mít nový platební závazek v podobě nové půjčky.
Poskytovateli doložíte dokumenty stávajících půjček a on se sám postará,a by vše proběhlo rychle a půjčky byly doplacené se všemi úroky a poplatky ke dni úplného splacení půjčky. Konsolidace půjček bez registru někdy i umožňuje si vzít více peněz, než je součet stávajících půjček, které pak můžete libovolně použít.

Inspirace:  Jak by měla vypadat ta nejvýhodnější půjčka?

Šetříme s konsolidací půjček

Konsolidace půjček bez registru vám může ušetřit peníze při měsíčním vydání. Může jít o menší, ale i větší částky. Neušetříte ale pokaždé, proto je třeba zvážit nabídku poskytovatele konsolidace a řádně prostudovat jejich podmínky. Představte si, že máte hned několik půjček a měsíčně musíte dávat několik tisíc na pokrytí dluhů. Pokud již splácíte nějakou delší dobu, potom se vám vyplatí vzít si novou půjčku, díky jaké sloučíte všechny stávající a v tomto případě vám jistě bude vypočtena nižší měsíční splátka, než vám dá součet všech dosavadních. Pochopitelně hodně také záleží na faktu, jaká úroková sazba bude platná pro vaši novou půjčku. Jestliže dostanete nižší úroky, budete splácet méně.

Žádost o konsolidaci půjček

  1. Dobry den chtel bych se zeptat mam exekuci na plat a pujcku je mozne skonsolidovat i tuto exekuci?Mohl bych splacet az 8000 mesicne.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *