Jak si vypůjčit hotovost? Je tu půjčka před výplatou

Každému z nás se může stát, že nevyjde s penězi a právě proto je zde půjčka před výplatou. Velice rádi Vás obsloužíme a za velmi nízký poplatek Vám peníze půjčíme. Půjčka před výplatou se sjednává jednoduše a velmi rychle. Nepotřebujete žádné potvrzení o Vašem přijmu a nepotřebujete dokonce ani ručitele nebo zástavu. Jediné co potřebujete je být občanem ČR a být starší 20-ti let a pak už stačí vybrat si půjčku se splatností a vyplnit online formulář, který slouží jako žádost o půjčku.

Našim hlavním finančním produktem je půjčka před výplatou. Na email, který jste zadali při vyplnění online formuláře, Vám dojdou obchodní podmínky se kterými je potřeba souhlasit a to odesláním sms s příslušným kódem. Prosíme Vás, aby jste se s podmínkami důkladně seznámili, aby jste věděli jaké podmínky má půjčka před výplatou.

Speciální tvar sms zprávy, kterou musíte potvrdit souhlas s obchodními podmínkami je právě v podmínkách. Další krok je odeslání peněz Vaším směrem a to buď poštovní poukázkou v případě první půjčky a nebo bankovním převodem pokud jste našim stálým klientem a půjčujete si opakovaně.

Jaký zaplatím úrok?

Půjčka před výplatou je bez úroku pouze s nízkým poplatkem, který se pohybuje kolem hodnoty 20% dle půjčené částky a splatnosti, takže nemusíte mít strach, že u nás dostanete vysoký úrok jako je tomu ve většině českých bank. V případě, že budete dopředu vědět, že nestihnete půjčenou částku vrátit v termínu, stačí si zažádat o dodatečné prodloužení splatnosti. Je také dobré vědět, že půjčka před výplatou není bankovní půjčka ale nebankovní půjčka do výplaty, nejsme tedy bankovní subjekt ale soukromá společnost, která se rozhodla pomoci lidem jako jste Vy, tedy lidem kteří prostě nevyšli s penězi a potřebují půjčit částku v řádů několika málo tisíc.

Inspirace:  SMS půjčka bez čekání

Právě proto je Vám teď nabídnuta půjčka před výplatou a věřte nebo ne ale půjčka před výplatou je momentálně nejoblíbenější produkt z finančního trhu nejen v ČR. Důvodem toho je, že půjčka před výplatou je velmi jednoduchá a rychlá na sjednání.

Proč si půjčit od společnosti Ferratum?

Rychlá SMS půjčka před výplatou Vám bude poskytnuta za nízký poplatek a ve velmi krátkém čase. Při opakovaných půjčkách Vám peníze pošleme přímo na Vaše bankovní konto, které jste vyplnili v žádosti o půjčku, znamená to že peníze budete mít do 24 hodin od podání žádosti.

Nevedeme hrozivě vypadající úroky nebo skryté informace pod hvězdičkou. Půjčka před výplatou nevyžaduje potvrzení příjmu, ručitele a ani zástavu Vašeho majetku. Stačí Vám vybrat si výši částky a vyplnit online formulář jako žádost o půjčku. Náš zástupce Vás bude ihned kontaktovat aby jste společně ověřili Vaše informace a domluví s Vámi podrobnosti. Dalším krokem je souhlas s obchodními podmínkami a také s návrhem smlouvy, které Vám budou zaslány na Váš email, který jste uvedli při vyplnění online žádosti. Po odeslání potvrzující sms zprávy je v podstatě půjčka před výplatou Vaše.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *