Půjčka před výplatou

Máte stále problémy s penězi před výplatou nebo se jedná o ojedinělou záležitost? Ano, může se stát cokoliv. Přijde mimořádné vydání a následně nastanou problémy s penězi ještě dřív, než dojde k termínu výplaty peněz od vašeho zaměstnavatele.

Jestliže potřebujete rychlou půjčku, můžete se obrátit na banky nebo nebankovní společnosti.

Pomůže vám půjčka před výplatou?

Ano, pokud potřebujete jednu nebo několik tisícovek do výplaty, určitě půjde o pomoc. Půjčky se nesjednávají na dlouhou dobu, můžete je tedy splatit ihned třeba po výplatě. U nebankovních společností se pohybuje doba splácení půjčky před výplatou v době na sedm nebo 14 dní.

Může jít o delší dobu, pokud si požádáte o prodloužení termínu splácení. V bance se můžete dostat i na delší dobu splácení, třeba i jeden rok. Ovšem je třeba počítat s tím, že za rok poplatky a úroky naskákají mnohem více, než za několik týdnů.

Půjčka před výplatou se poskytuje online cestou nebo pomocí SMS. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit. Postačí vám jenom internetové spojení a přístup na konkrétní webové stránky vybrané společnosti. U většiny je nejprve nutné se zaregistrovat a následně budete kontaktováni zástupci poskytovatele o schválení nebo zamítnutí půjčky. V podobných případech je doba posouzení a schválení velice rychlá. U seriózní společnosti byste neměli platit žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení půjčky.

Inspirace:  Máte v plánu využít půjčky Ostrava? Poradíme, jaké jsou možnosti

Půjčka před výplatou se poskytuje na cokoliv, nemusíte nijak dokládat ani uvádět účel využití půjčených peněz. U nízkých částek se často nevyžadují ručitelé ani jiné zajištění půjčky. Poskytovatel by vám měl předem sdělit, jaká bude celková výše poplatků nebo jaká je sazba úroků na dobu půjčení.

Pokud jste měli v minulosti problémy se splácením jiných půjček, najděte si společnost, která nenahlíží do registru dlužníků.

3 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *