Bezhotovostní půjčka Provident

Každý se dostane do situace, kdy potřebuje větší množství peněz než je na jeho účtu. Rozbije se pračka, automobil, ale třeba přijde nedoplatek za elektřinu větší, než jsme čekali, nahromadí se nezaplacené faktury. Můžeme si jít vyřídit úvěr do banky. Ale co když nám banka nepůjčí? Nebo potřebuje velké množství dokladů k vyřízení a ještě jí to trvá dlouho? Kde mi tedy půjčí? Řešením je bezhotovostní půjčka Provident.

Jak na vyřízení půjčky?

Vše vyřídíte z pohodlí domova jednoduše a bez zbytečné administrativy. Nemusíte nikde stát s doklady v ruce a čekat na vyřízení půjčky. U Providentu zadáte své osobní údaje online přes Internet, počkáte na schválení a peníze putují na Váš účet. Proces schválení je tedy velmi rychlý.

  • Výše půjčky a doba splatnosti
    můžete si vybrat výši úvěru od CZK 4000, tzv. mikro půjčku nebo půjčku do výplaty, až do 80000 Kč. Stejně tak doba splácení je nastavena buď na 45, 60 nebo 100 týdnů. Navíc vždy dopředu víte, kolik za půjčku zaplatíte. Dopředu neplatíte žádné poplatky ani nevoláte na předražené linky.
  • Účel půjčky
    u bezhotovostní půjčky Provident nikdy nikdo nebude zkoumat účel, na který peníze chcete použít. Nikdy nemusíte dokládat, že jste si koupili novou pračku nebo zaplatili faktury.
  • Jak splácet?
    Chcete si chránit své soukromí a nechcete pravidelné splátky půjčky předávat obchodnímu zástupci? Splácíte potom jednoduše převodem z Vašeho účtu jednorázovými příkazy nebo příkazem trvalým nebo můžete splátku vždy vložit v hotovosti na přepážce banky.
Inspirace:  Jaké parametry má Mobil půjčka?

Bezhotovostní půjčka od Providentu mi změnila život

Už se nemusím stresovat, že nemám našetřeno dostatečné množství peněžních prostředků do rezervy. Že se něco rozbije a já na to prostě nebudu mít. Mám kontakt na svého obchodního zástupce nebo uložený odkaz na internetové stránky a vím, že kdykoli se na ně obrátím, do pár dnů mám peníze na účtu bez zbytečného papírování a vysvětlování.

Půjčka do výplaty
Anni_mh / Pixabay

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *