Půjčka Home credit bez ručitele

Společnost Home credit není na českém trhu žádným nováčkem, co se poskytování krátkodobých úvěrů týče. Ba právě naopak, založená již roku 1997 je v současné době jedním z předních poskytovatelů spotřebitelských úvěrů a nyní i krátkodobých a středně dlouhých půjček.

Půjčka Home credit nabízí řešení problému

Společnost je sice obecně známá jako poskytovatel spotřebitelských úvěrů, ale v nemalé míře zajišťuje svým žadatelům i bezúčelné financování různých finančních výloh. Půjčka Home credit je moderní, až nadčasová a splňuje to, co dnešní člověk od půjčky očekává.

On-line vyřízení

První, co mnoho lidí dnes oceňuje a současně v rámci finanční půjčky vyhledává, je on-line vyřízení prostřednictvím internetu a následně i telefonu. Půjčka Home credit přesně splňuje tyto parametry, neboť nabízí pohodlné vyřízení právě i z domova. Navíc jde o půjčku Home credit zcela bez poplatků, se spoustou výhod pro klienty s dobrou platební morálkou.

Pojištění výdajů

Velkým plusem půjčky Home credit je bezesporu pojištění výdajů, kdy je ošetřena situace, kdy člověk není schopen splácet ať už z důvodu dlouhodobé pracovní neschopnosti, nebo náhlé ztráty zaměstnání, či jiných nepříznivých životních situací. Pojištění není běžně součástí půjčky Home credit, ale dá se bez potíží k ní sjednat a je rozhodně doporučováno.

Inspirace:  Jaká nebankovní půjčka pro problémové klienty je nejlepší?

Co však k půjčce Home credit náleží automaticky, je flexibilita splátek. Pokud jako zákazník zaplatíte v pravidelných intervalech a včas čtyři splátky, v jistém plnění dle dané smlouvy, s jistou samozřejmostí si můžete následně splátky zvýšit nebo snížit podle vlastních potřeb.

Víte, že … služba je u půjčky Home credit zpoplatněna, ale jako východisko v případě náhlých výdajů je vhodná.

Odložení splátek

Další možností, v případě náhlých výdajů u půjčky Home credit, je možnost odložení splátek a to u všech půjček, respektive smluv, které trvají déle než rok. Vyplatí se tímto řešit situaci, kdy netušíte, zda budete mít na splátky. Rozhodně však nenechat situaci dojít daleko a u půjčky Home credit řešit vše s předstihem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *