Home Credit půjčka

Home Credit půjčka je typem půjčky, kde můžete získat hotovost v poměrně krátkém čase. K výhodám půjčky od Home Credit se řadí také možnost si nechat odložit splátky. Home Credit půjčka je nabízena v částkách od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Půjčky nejsou omezeny žádným účelem, můžete si půjčit na cokoliv chcete a momentálně potřebujete.

K žádosti o půjčku o Home Credit nepotřebujete shánět žádné ručitele. Home Credit půjčka je však vázána na doložení nějaké dokumentace. Musíte se postarat o o doložení dvou dokladů totožnosti. Občané České republiky se postarají o předložení platného občanského průkazu plus jednoho z dalších dokladů o totožnosti. Může jít třeba o cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo zbrojní průkaz. Budete potřebovat i údaje o firmě, u OSVČ adresu, přesný název, IČO, telefon.

Home Credit půjčka je určena jenom osobám se stálými zdroji příjmu. Příjmy mohou být dokládány buď od zaměstnavatele – doložíte průměrný příjem ze zaměstnání – čistý nebo budete potřebovat potvrzení příjmů z vaší podnikatelské činnosti. Pokud si vyberete splácení půjčky na delší časové období, je dobré se pojistit na různé nepříjemnosti, aby v době neschopnosti splácet byly splátky na půjčku pokryty z pojištění.

Přečtěte si: Hledáte více informací o Home Credit, recenze nebankovních půjček od žadatelů z celé České republiky.

Půjčka se dá sjednat několika způsoby a je zcela na vás, který upřednostníte. O půjčku se žádá telefonicky, online způsobem nebo osobně na pobočkách České pošty. O půjčku mohou žádat pouze plnoleté osoby, tedy ve věku nad 18 let a jedinci mající stálý měsíční příjem. Posouzení a vyřízení půjčky není spojeno s žádným poplatkem předem – vše je zdarma. Telefonní půjčku si sjednáte telefonem za pomoci vyškolených operátorů. Stačí zavolat na bezplatnou linku nebo vyplnit online formulář a operátor vás bude brzy kontaktovat. V případě online žádosti vyplníte formulář a jen čekáte na rychlou odezvu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *