Společnost Cofidis – půjčky bez registru jsou klíčovým produktem

Společnost Cofidis není známá pouze jako poskytovatel úvěrů spotřebitelských, jelikož nabízí také klasickou půjčku v hotovosti. Ta má hned několik výhod, mezi které jistě patří právě to, že je poskytována bez nutnosti nahlížení do registrů. Díky tomu o ni mohou s jistotou schválení požádat také problémoví klienti. Tedy lidí, kteří jsou v registru třeba z toho důvodu, že měli v minulosti problémy právě se splácením svých jiných závazků.

Jaké parametry mají Cofidis – půjčky bez registru?

Pojďme se podívat na jednotlivé parametry této půjčky a tedy na to, co vlastně může nabídnout nám jako klasickým žadatelům. V tomto směru musíme stoprocentně říci, že parametry jsou opravdu pozitivní, jelikož sumy, o které si lze požádat jsou v rozmezí 20 000 – 90 000 korun českých. Samozřejmě konkrétní částku si lze pohodlně vybrat online, prostřednictvím jednoduchého posuvníku. S částkou poté souvisí také délka splácení.

Zde jsou Cofidis – půjčky bez registru unikátní hlavně v tom, že si nevolíte délku splácení, ale volíte si výši vaší měsíční splátky. Na základě toho je poté automaticky vypočteno, jak dlouho budete peníze splácet.

Jak je to s úrokem a RPSN?

Cofidis je nebankovní společnost, čemuž samozřejmě primárně odpovídá to, že zde budou dané sazby vyšší, než u bankovních úvěrů. Pokud bychom měli dát konkrétní příklad, je třeba počítat i s tím, že se RPSN pohybuje okolo 24 procent a stejnou sazbu má také úroková sazba. Logicky tak můžete svou půjčku přeplatit třeba i o necelých 50 000 Kč.

Upozornění: A to už je suma poměrně vysoká a tak sami objektivně hodnotíme, že určitě nepatří mezi nejlevnější a nejvýhodnější možnosti.

Jaké jsou podmínky?

Důležité je určitě vědět to, jaké jsou vlastně podmínky, pokud se rozhodnete pro daný typ úvěru. Tou hlavní podmínkou je plnoletost a také trvalý pobyt na našem území a Slovenské nebo České státní občanství. Dále je to bankovní účet, kam budou peníze zaslány a samozřejmě také příjem, který je třeba v rámci žádosti doložit. Pokud dané podmínky splňujete, jste o krok blíže tomu, abyste na danou částku skutečně bez problémů dosáhli.

Inspirace:  Jak najít výhodné byty k pronájmu bez realitky?

S možností postupného čerpání

Pokud jsou ale tyto nebankovní půjčky něčím unikátní, tak určitě možností toho, že můžete peníze čerpat postupně. Pokud budeme konkrétní, tak lze na schválenou výši pohlížet jako na rezervu, která vám je kdykoliv k dispozici. Můžete si tak nechat zaslat všechny peníze, stejně jako je možné nechat si zaslat pouze jejich určitou část. A to bez nutnosti opětovně vyřizovat jakékoliv smlouvy, jelikož na vše bude stačit ona první, hlavní smlouva. Pokud si poté zmíníme několik dalších výhod, patří mezi ně určitě:

  • Rychlé vyřízení vaší žádosti
  • Neúčelovost poskytovaného úvěru
  • S jasnými a transparentními podmínkami
  • Pro každého, odkudkoliv

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *