Servis24 přihlášení na účet je pohodlnou variantou obsluhy vašich financí

Přehledné řízení financí je vždy výhodou. Díky internetbankingu Servisu 24 můžete snadno kontrolovat a řídit vaše účty v České spořitelně. Servis24 přihlášení na účet je prvním krokem, následně se po přihlášení můžete pustit do provádění plateb, kontrolování došlých plateb a tak dále.

Servis 24 – interbanking kdykoliv k dispozici

Nemusíte čekat, až se otevře nejbližší pobočka banky, stačí najít servis24 přihlášení na účet a můžete se pustit do finančních transakcí celoročně, tedy každý den, 24 hodin denně.

Petr K., Domažlice: Kontrolování účtů pomocí internetového bankovnictví mi naprosto vyhovuje, protože nemusím chodit do žádné pobočky banky.

Bezpečné a jednoduché ovládání účtu

Servis24 přihlášení na účet se obsluhuje snadno a bezpečně. Jakmile se přihlásíte, máte okamžitě k dispozici přehled o všech produktech. Vše je na jednom místě, takže si vyberete to, co potřebujete a rychle provedete potřebné úkony. Vaše platby jsou chráněny, protože pro provedení plateb je nutné udělat autorizaci. Tato služba je pro vás výhodnější i po finanční stránce, jelikož internetové bankovnictví vyjde levněji, navíc ušetříte i čas, který byste strávili v pobočce. Nejprve si musíte vyhledat aplikaci v AppStore, Google Play nebo Windows Phone Store a následně ji nainstalovat.

Inspirace:  Rychlé porovnaní půjček

Co vše můžete provádět v internetovém bankovnictví Servis 24?

  • k dispozici je provádění běžných plateb, elektronické výpisy za posledních 24 měsíců, sledování pohybů na účtech
  • online si lze sjednat i kontokorent, pojištění nebo o platební kartu
  • v internetovém bankovnictví SERVIS 24 nechybí ani možnost si dobíjet předplacené karty mobilních operátorů
  • lze přijímat a platit faktury, složenky, pojistné díky e-faktuře
  • můžete provádět změny týkající se vaší platební karty – měnit si limity pro výběry v bankomatu, hotovosti, lze blokovat kartu, aktivovat kartu, můžete získat kreditní nebo debetní kartu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *