Půjčka bez registru

Člověk se snadno dostane do víru nekonečného půjčování. Jednou si půjčíte a jakmile splatíte, vezmete si další půjčku. Příště může být o něco hůř a zadlužíte se ještě před splacením první půjčky. Nakonec můžete mít hned několik půjček a přestanete zvládat splácení. V tomto bodě se stáváte nespolehlivými klienty a už jste jenom krůček od podání platebního rozkazu či rovnou exekuce na váš majetek nebo příjmy.

Půjčka bez registru – šance mít půjčku vždy

Půjčka bez registru je případem půjčky, kdy se během posuzování nenahlíží do seznamu dlužníků. Tím pádem si můžete půjčit, aniž by vám někdo vyčítal vaši platební minulost. Ovšem je jasné, že každý poskytovatel chce své peníze zpátky i se stanovenými úroky nebo poplatky.

Nižší půjčka bez registru se dá získat bez ručitelů a nebudete potřebovat ani zástavu na majetek. Vyšší sumy jsou však spojeny se zástavou na váš nemovitý majetek, tudíž zastavíte například váš dům. Pokud nebudete splácet, přijdete o dosavadní bydlení ve vlastním.

Inspirace:  Provident půjčky bez ručitele

Půjčka bez registru s libovolným použitím

Půjčku bez registru získáte snadno a na cokoliv. Nevyžadují se oznámení o způsobu použití vypůjčených peněz a můžete je využít na cokoliv chcete. Půjčku můžete použít například na konsolidaci stávajících půjček a mít jenom jednu, kterou budete splácet mnohem snadněji. Vaše dosavadní půjčky budou vyplaceny novou.

Nová půjčka může mít nižší splátky, než by činil součet všech dosavadních zůstatků i s úroky. To je ovšem ovlivněno dobou splácení dříve poskytnutých půjček. Pokud se jedná o takřka nové půjčky, nižší splátky nebudou zase tak reálné. Navíc, pokud vám zde naskákaly nemalé sankční poplatky.

Půjčka bez registru se dá získat i bez potvrzení o vašem příjmu a je tím pádem dostupná například plnoletým studentům, osobám pobírajícím starobní nebo invalidní důchod, rentistům i maminkám na mateřské dovolené.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *