U koho je k dispozici první půjčka zdarma?

Každý z nás dnes hledá možnosti toho, jak si půjčit co nejrychleji a také co nejvýhodněji. Samozřejmě v tomto směru jsou společnosti, které své úrokové sazby sráží na samotná minima. Ty ale stále nejsou ideální možností, jelikož tu bychom měli hledat v segmentu mikropůjček. Právě zde totiž existuje produkt, který se nazývá první půjčka zdarma. A v čem je unikátní? Rozhodně v tom, že i vy si můžete půjčit opravdu bez jakýchkoliv poplatků. Jediné, co totiž stačí, je splnit jednoduché podmínky získání.

Pro koho je půjčka určena?

Primárně pro ty, kteří řeší jakýkoliv finanční problém. Půjčit si ale může kdokoliv, pouze stačí splnit několik podmínek. Ty jsou ale také velmi benevolentní a tak mnohdy stačí pouze plnoletost, tuzemské státní občanství a následně už jenom vlastnictví bankovního účtu, na které jsou peníze následně zaslány.

Výhodou je určitě fakt, že není třeba potvrzení o příjmu, stejně jako není nutné nahlížet třeba do registrů. Díky tomu může být první půjčka zdarma, tedy nejvýhodnější půjčka na trhu poskytnuta opravdu každému, kdo potřebuje finance na řešení svých jakýchkoliv finančních problémů, nebo na to, aby si cokoliv koupil. Peníze jsou totiž neúčelové.

Kdo půjčku nabízí?

Jak jsme již řekli, jsou to společnosti z nebankovního sektoru, konkrétně potom tito čtyři poskytovatelé:

  • Blesková půjčka
  • Zaplo
  • CreditON
  • Ferratum

Samozřejmě na trhu bychom našli několik dalších možností, ale dodat je třeba to, že tyto zmíněné jsou prověřené a patří mezi dobrou volbu, jakou můžete udělat, pokud hledáte férový přístup a jasně dané podmínky.

Inspirace:  SMS půjčky pro rychlé peníze

Kolik vám první půjčka zdarma nabídne peněz?

Samozřejmě důležité je vědět i to, kolik si můžete půjčit, jelikož první půjčka zdarma bývá omezena. Částky startují na sumě 500 korun českých, ze které se však lze následně dostat na částku 7 500 Kč. Při opakovaných půjčkách, na které se ale už úroky vztahují, to může být mnohem více.

Na co si dát pozor?

Ačkoliv úroky a poplatky skutečně nejsou účtovány, je třeba si dát pozor hlavně na to, abyste splatili včas. Je sice pravdou, že můžete využít prodloužení, viz zpráva na webu CreditON: „Chápeme, že i při splácení krátkodobé půjčky mohou v životě nastat různé nepředvídatelné situace. Proto tyto případy vám nabízíme odložení termínu splatnosti rychlé půjčky.Na druhou stranu je ale třeba počítat s tím, že každé takové prodloužení už může být zpoplatněno, a to i částkou, která sahá do výše několika tisíc korun.

I proto půjčky doporučujeme, ale pouze s tím dodatkem, že jenom v té chvíli, kdy si budete stoprocentně jisti, že je dokážete splatit. V opačném případě totiž mohou být důvodem, jak se ještě více zadlužíte, a to velmi snadno a jednoduše. A že to není nic neobvyklého, to dokazují stovky klientů, kteří si požádali.

[browser-shot url=”http://zajimave-tipy.cz/prvni-pujcka-zdarma-nove-sms-pujcky/” width=”640″ height=”300″ href=”http://zajimave-tipy.cz/prvni-pujcka-zdarma-nove-sms-pujcky/” alt=”Blesková půjčka” rel=”nofollow”][/browser-shot]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *