Nejpohodlnější možnost získání půjčky je SMS půjčka

Dříve jsme museli na pobočku banky nebo na pobočku nebankovní společnosti. Později jsme museli vyplňovat žádosti online. Dnes sice můžeme požádat těmito způsoby, ale stejně tak můžeme požádat i jednodušší možností, a to prostřednictvím našeho mobilního telefonu. A tím nemáme na mysli pouze to, že se prostřednictvím něho připojíme na web daných společností a bank. Máme na mysli produkt, který nese název SMS půjčka. Ten je dnes spjatý se segmentem mikropůjček, konkrétně potom s jedním jediným poskytovatelem, kterým je Ferratum. Pojďme se tedy podívat blíže, co můžeme získat a jak.

Prvním krokem je žádost

Abychom mohli peníze získat, je samozřejmě nezbytné si o ně nejprve požádat. A tak stačí vzít do ruky mobilní telefon a napsat zprávu v tom správném tvaru. Ten je u zmíněné společnosti jasný, a to konkrétně: „FER Částka Jméno Příjmení Doba splatnosti Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ“ Samozřejmě danou žádost následně odešlete na požadované mobilní číslo a tím je vaše žádost podána a samozřejmě přijata.

Jaký je další postup? Následně se s vámi spojí operátorka, která už jenom probere všechny detaily vaší konkrétní půjčky, o kterou si žádáte.

Vyřízení do 10 minut

Poté už stačí počkat skutečně pouze krátkou chvíli, konkrétně tedy 10 minut na to, než obdržíte první informace o tom, kolik si vlastně můžete půjčit a zda je vám půjčka schválena. Pokud ano, už peníze odcházejí na váš bankovní účet. A je-li převod realizován v rámci stejné banky, můžete peníze mít připsány za pár vteřin. Samozřejmostí je to, že je můžete využít libovolně, bez omezení konkrétního účelu.

Inspirace:  Řešení pro nezaměstnané? Půjčka bez doložení příjmu

Kolik lze získat?

Co ještě nebylo zmíněno, to jsou částky, o které si lze požádat. Ty začínají na sumě 500 korun českých, ale končí na příjemnější hodnotě, tedy 10 000 Kč. Ta je ale možná až po několika předchozích, řádně splacených úvěrech. Danou částku je poté třeba kombinovat s termínem splatnosti, který je od 7 do 45 dní. Samozřejmě s možností toho, že pokud nebudete stíhat vrácení, je možné si termín i několikrát opakovaně posunout. Pamatujte ale na to, že tato možnost není zdarma a odvíjí se hlavně od úrokové sazby, která s půjčkou souvisí.

SMS půjčka je doslova pro každého

To, že si mohou požádat třeba studenti, důchodci, matky na mateřské, ale i lidé bez oficiální práce vede k tomu, že se jedná o jednu z nejdostupnějších půjček na trhu. V tomto směru ji určitě můžeme doporučit, i když na druhou stranu počítejte i s třicetiprocentními úroky během jednoho měsíce. Přesto ale klady převládají, a pokud si řekneme o těch, které souvisí s vyřízením žádosti, tak nesmíme zapomenout na tato pozitiva:

  • Vyřízení online, z pohodlí vašeho domova
  • Bez nutnosti dokládat informace o příjmu
  • Bez nahlížení do bankovních a nebankovních registrů
  • Bez ručitele, nebo nutnosti zástavy

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *