Nová extra rychlá krátkodobá půjčka

Rychlost se může mnohdy celkem vyplatit. Nevěříte? Vezměte si například situaci, kdy vás nemile překvapí nečekané extra placení. Co s tím, když nemáte žádné úspory a čekáte na výplatu? Řešení vám nabízí nová extra rychlá krátkodobá půjčka – bude rychle vyřízena, vyplacena a následně i vámi utracena podle libosti.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka na cokoliv

SMS půjčky od CreditON umožňují velice rychlé půjčení. Stejně jak si jednoduše půjčíte, tak i vrátíte. U půjčky se nevyžadují žádné poplatky předem. Nebudou vám účtovány úroky, ale ty nahrazují stanovené poplatky, které se dozvíte předem. Nejsou tady žádné skryté poplatky, které se objeví až při trvání půjčky. Pokud zamíříte na webové stránky společnosti, zde uvidíte vždy datum, do kdy má být půjčka splacena. U půjčky se nehlásí účel použití a je úplně jedno, na co peníze využijete.

SMS půjčky jsou rychlým řešením ve finanční tísni

Nejprve se zaregistrujete v online rozhraní a získáte heslo ke svému uživatelskému profilu. Registrace se týká všech osob žádajících úplně poprvé. Vyplníte základní osobní údaje a vytvoříte si účet, který lze využívat kdykoliv později podle potřeby. Zaregistrovaným klientům postačí jen samotné přihlášení. U půjčky se nevyžaduje ručitel ani jiný druh zajištění. Pro získání půjčky nebudete potřebovat žádné extra doklady. Vyžaduje se mít aktivní připojení do mobilní sítě – telefonní číslo musí být pouze vaše, neakceptují se sdílená čísla s někým jiným.

Pavel P., Praha 10: Vyřešeno a zaplaceno! Chybělo mi něco málo peněz k zaplacení nové pračky. A už si zase sám vařím, sám peru… díky rychlé půjčce.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka se poskytuje v částkách:

  • od 500 Kč do 20000 Kč
  • doba splatnosti je možná od jednoho do 30 dní
  • žádat mohou osoby ve věku 18 až 60 let
  • žadatelé o půjčku musí být občany České republiky

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *