Jste ve finanční tísni? Pomůže půjčka 5000 Kč

Dostat se do finančních problémů dnes může skutečně každý. Pokud je to i váš případ, potom pamatujte na to, že má i poměrně jednoduché a rychlé řešení. Pokud budeme v tomto případě objektivní, je ideální možností půjčka 5000 Kč. Tedy úvěrový produkt, který spadá do segmentu mikropůjček, který je stále oblíbenější na našem trhu. Pojďme se na něho podívat detailněji.

V čem je půjčka 5000 Kč? V rychlosti

Jelikož je půjčka určena na řešení finančních problémů, odpovídá tomu také rychlost, která je spojena s vyřízením. Ta může být v řádech minut, popřípadě desítek minut. Dobré je hledat určité garance, a tak třeba poskytovatel Ferratum na svém webu uvádí toto: „Na Váš mobilní telefon přijde SMS o schválení, nebo zamítnutí půjčky. Díky servisu 24/7 (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu) pak SMS obdržíte do 10 minut.

Samozřejmě z hlediska rychlosti to není jediná možnost, jakou můžete zvolit, protože jistotu rychlého schválení mají i další prověření poskytovatelé. Jedná se třeba o společnosti:

  • Zaplo
  • CreditON
  • Kredito24

V budoucnu si můžete půjčit i více

Jak už napovídá samotný název, může půjčka 5000 Kč nabídnout právě onu pětitisícovou částku. Ta ale nemusí být konečná. Pokud si budete půjčovat častěji, můžete se stát prověřeným klientem, kterému bude v rámci následujících půjček nabídnuto mnohem více. Pokud tedy budeme konkrétní, může se jednat o sumu až 20 000 korun českých, což už je alternativa k běžné půjčce. Ačkoliv to hodnotíme pozitivně, musíme ale dodat, že termín splatnosti se nemění. Ten může být stále v rozmezí 1 – 45 dní, což je pro řadu poskytovatelů určitě velký problém, který je nutné vyřešit co možná nejdříve.

Inspirace:  Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Pro kohokoliv

Že může být půjčka 5000 Kč určena pro každého, to dokládají i samotné podmínky, které je nutné splnit. Ačkoliv je mohou mít poskytovatelé individuální, mají několik věcí společných. Mezi ty se řadí třeba plnoletost, tuzemské státní občanství, nebo bydliště na území naší republiky. Jinak jsou ale podmínky velmi benevolentní, jelikož není nutné dokládat příjem, stejně jako není nutné dokládat informace o zaměstnání, popřípadě informace o naší bonitě. Samozřejmostí je, že není nahlíženo ani do registrů. A tak si může požádat skutečně kdokoliv

Bez úroků

Posledním pozitivem, pro které danou půjčku hodnotíme také velmi kladně je to, že není nutné platit ani úroky. Někteří poskytovatelé totiž nabídnou možnost první půjčky zcela zdarma, což je velmi výhodné právě ve chvíli, kdy chceme řešit své aktuální problémy a přitom se vlivem úroků nechceme dostat k dalším. Ve standardních případech ale pozor, jelikož to jsou úroky i v rozmezí okolo 30 procent. A to měsíčně. Jelikož je ale poskytovatelů dostatek, téměř vždy najdete několik možností, kdy to jde také bez nich. Zmínit ale musíme i to, že je důležité vybírat také podle dalších podmínek, nebo i podle konkrétních poplatků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *