Rychlá půjčka umožní získat peníze i za 10 minut

Mnoho poskytovatelů tvrdí to, že jejich půjčka a její vyřízení je skutečně rychlé a bleskové. Ne všichni ale mají pravdu, jelikož právě rychlá půjčka může v jejich podání vypadat poměrně odlišně. Naproti tomu je ale konkrétní segment, a to mikropůjčky, kde to rychle opravdu jde. Příkladem může být Ferratum, Zaplo, CreditON, nebo Kredito24. A právě první zmíněný poskytovatel například uvádí toto:

Na Váš mobilní telefon přijde SMS o schválení, nebo zamítnutí půjčky. Díky servisu 24/7 (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu) pak SMS obdržíte do 10 minut.

A to je jasná garance toho, že rychlost zde může být opravdu excelentní.

Rychlá půjčka se specializuje na menší částky

Drobným negativem může být určitě fakt, že se tento typ půjčky specializuje na menší sumy. Často začínají na hodnotě několika set korun a končí na hodnotě několika tisíc. Výjimkou ale nejsou poskytovatelé, kteří se blíží až 20 000 Kč. Danou sumu je poté možno kombinovat s termínem splatnosti. Ten se pohybuje od jednotlivých dnů, až po 30 dní. Opět ale najdeme poskytovatele, kteří nám půjčí na 45 dní, nebo poskytovatele, u kterých si můžeme splatnost prodloužit.

Za výhodných podmínek

V čem je ale rychlá půjčka unikátní, to jsou podmínky nutné k vyřízení. Není totiž nic neobvyklého to, že vše vyřizujeme výhradně z pohodlí našeho domova, bez osobních schůzek nebo papírování. Stačí totiž online nebo SMS žádost a následně automatický schvalovací proces. Při něm není nutné dokládat třeba příjem, ani není nahlíženo do registru, a tak stačí splnit pouze několik jednotlivých bodů, mezi které patří:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu
Inspirace:  Kdy nám pomůže půjčka před výplatou?

Vyplatí se?

Z hlediska rychlosti a jednoduchosti rozhodně ano. Z hlediska úrokových sazeb to ale s tímto typem půjčky tak růžové není. Často jsou úroky i několik desítek procent měsíčně, což vede k jisté nevýhodnosti. V některých případech jsou ale účtovány i další poplatky, jako třeba za prodloužení. Na druhou stranu jdou proti tomuto akce na první půjčky zdarma, kdys si lze půjčit skutečně bez úroku. Je ale nutné peníze vrátit skutečně přesně, jinak se poplatkům také nevyjdeme.

Další rychlé možnosti?

Zmíněná a popsaná rychlá půjčka je samozřejmě nejlepší možností na našem trhu, pokud chceme peníze za pár minut. Pokud ale do definice rychlosti spadá i lhůta 1 – 2 dnů, můžeme zkusit klasickou nebankovní půjčku. Ideálním poskytovatelem je Provident, tedy společnost specializující se na klasické půjčky v řádech desetitisíců s nižšími úrokovými sazbami.

I zde platí, že vše vyřídíte z domova, díky návštěvě obchodního zástupce. Počítat je ale třeba s tím, že je nutné doložit příjem. Přesto lze ale tuto variantu doporučit i o něco více, zvláště k výhodnějším podmínkám.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *