Provident – nejznámější společnost nabízející hotovostní půjčky do domu

Nebankovních společností na našem trhu je několik desítek. Ne všechny ale mají nabídku zcela stejnou a rovnocennou a ne všechny nabízejí stejný koncept půjček. Na trhu totiž existují třeba i hotovostní půjčky do domu. Pokud bychom si měli zmínit ideálního představitele, který je nabízí, potom je to společnost Provident. Ta píše na svých stránkách toto: „Bezúčelová půjčka od Providentu je jednoduchá a rychlá. Půjčujeme od 4.000 do 80.000 korun, peníze dostanete na účet, nebo až domů v hotovosti. Po celé ČR.“ Pojďme se tedy podívat na to, co tato společnost vlastně nabízí a všem jsou skryté výhody spojené právě s nebankovním hotovostním úvěrem.

Za výhodných podmínek

Prvním pozitivem jsou určitě celkově výhodné podmínky získání, které společnost nabízí. Zde samozřejmě platí pouze několik drobných omezení, a to primárně takových, že si o peníze může zažádat pouze člověk s trvalým příjmem, který je plnoletý, má dva doklady totožnosti a bydlí na území České republiky. Tím dané podmínky nejenom začínají, ale samozřejmě také končí, což je určitě velké plus, které ocení řada lidí.

Mezi další podmínky však patří třeba i smlouva. Ta je psána srozumitelně, jednoduše a bez jakýchkoliv skrytých informací. To vede k přehlednosti, ale třeba i k tomu, že se nemusíte být nečestného jednání, nebo třeba poplatků.

Jak hotovostní půjčky do domu od Providentu vypadají

Důležitá je samozřejmě základní charakteristika půjček. Nejdůležitější jsou logicky částky, které se pohybují v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých. Danou sumu si lze poté vzít na tři možná období, a to konkrétně 45, 60 a 100 týdnů. V tomto je totiž daný poskytovatel poměrně zajímavý, jelikož peníze jsou vraceny právě v týdenních splátkách. Dále s půjčkou souvisí také několik výhod, mezi které patří:

  • Vyřízení do 48 hodin
  • Možnost využít peníze na cokoliv
  • Žádost lze provést kdykoliv a odkudkoliv
  • Bez ručitele
Inspirace:  Bezhotovostní půjčka Provident

Jak vše probíhá?

Postup je samozřejmě jednoduchý a prvním krokem je žádost. Ta je zaslána buď prostřednictvím internetového formuláře, nebo v rámci telefonického hovoru. Následně se s uchazečem spojí obchodní zástupce, který si domluví osobní schůzku. Na tu přijde s připravenou smlouvou a nechá si předložit potřebné dokumenty. Je-li vše v pořádku, je smlouva podepsána a peníze jsou samozřejmě v hotovosti předány.

Ano či ne?

Pokud se podíváme na rychlost, podmínky, nebo samotný proces vyřízení, mohou být tyto hotovostní půjčky do domu jistě doporučeny. Na druhou stranu je vhodné podívat se i na úroky. Pokud totiž na peníze nespěcháte, je vhodné počkat si 2 týdny na půjčku bezhotovostní, která je výrazně levnější. Jinak ale Provident určitě nabídne kvalitu, dobré zázemí a stabilitu, ale i to, že patří v rámci nebankovních poskytovatelů mezi dobrou volbu. Pokud už nebankovní společnost, tak s touto chybu neuděláte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *