Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Už jste si nějakou půjčku vzali, ale splácení jste poněkud nezvládli? Potřebujete se vyhrabat z nepříjemných dluhů a může to vyřešit jenom další půjčka? Pegas nebankovní půjčka je určena všem svéprávným osobám od osmnácti let. Půjčky Pegas jsou zacílené na krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky, kde je součástí poskytnutí peněz zástava nemovitosti.

Půjčka se zástavou

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je poskytována v částkách maximálně ve výši 50-90% tržní hodnoty nemovitosti. Konkrétní cenu určí interní odhadce společnosti, když přijde na osobní prohlídku nemovitosti a určí její tržní hodnotu. Nemovitost by měla být vlastnictvím žadatele, ale povoluje se také majetek třetí osoby – rodičů, sourozenců, známých atd.

Při sjednávání Pegas půjčky se nenahlíží do bankovních a nebankovních registrů dlužníků. Nevyžaduje se doklad o bezdlužnosti. Jsou tedy tolerovány problémy se splácením u jiných poskytovatelů. Při podání žádosti se nemusí prokazovat příjmy. Půjčka se poskytuje jako bezúčelová – není třeba sdělovat účel poskytnutí. Můžete si za vypůjčené peníze pořídit cokoliv.

Inspirace:  Rychlé půjčky bez registrů a poplatků

Na zástavu můžete využít:

  • rodinný dům
  • družstevní byt
  • byt v osobním vlastnictví
  • pozemek atd.

Jarka B., Bílina: Pegas půjčku jsem jsem využila už dvakrát a byla jsem naprosto spokojena! Bylo mi tolerována exekuce, která byla záhy zaplacena z vypůjčených peněz.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty se poskytují bez poplatku předem za posouzení a vyřízení žádosti. Splatnost půjček se sjednává na dobu od tří do patnácti let. Nevyžaduje se prokazování příjmů. Půjčku od Pegas můžete využít také na konsolidaci půjček. Díky půjčce můžete vyřešit vyplacení nevýhodné zástavy, dražbu nebo exekuci. Jak požádáte o půjčku? Nejsnadnějším řešením je podání online žádosti na webových stránkách společnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *