Jaké parametry má půjčka Creditsor?

Půjček, které se specializují na segment menších částek, je v současné době celá řada. Poskytovatelů den ode dne přibývá a rozhodně není výjimkou, pokud jich aktuálně napočítáme na několik desítek. Mezi ty se řadí také zprostředkovatelé, mezi které patří i půjčka Creditsor.

Na první pohled se tato společnost jeví jako klasický poskytovatel, ale ve skutečnosti vás po schválení odkáže tomu, u kterého je šance na schválení vysoká a u kterého tak na danou částku téměř bez obav dosáhnete. V tomto směru samozřejmě vybírá vše samotný tento poskytovatel a tak nemůžete ovlivnit to, u koho si půjčíte.

Široká nabídka částek

Co ale ovlivnit samozřejmě můžete, to jsou částky, o které můžete požádat. Jak jsme již zmínili, pohybují se na menších hodnotách. Konkrétně potom to jsou sumy v rozmezí 500 až 4 500 korun českých. Ty je následně možné kombinovat s termínem splatnosti. Ten začíná na jednom jediném dni, ale lze se bez problémů dostat i na 30 kalendářních dní, Navíc s možností případného prodloužení daného termínu. To se ale neobejde bez poplatku a tak je dobré vědět, že v daném směru to nemusí být úplně výhodný krok.

Jednoduché podmínky vyřízení žádosti

Ačkoliv půjčku jako takovou půjčuje některá ze spolupracujících společností, podmínky má půjčka Creditsor standardizované a souvisejí s každým žadatelem. Mezi tu hlavní podmínku patří nutnost správného věku, a to v rozmezí 18 – 65 let. Další podmínkou je následně povinnost tuzemského státního občanství. Vše doplňují dvě poslední podmínky, kterými jsou platný bankovní účet a samozřejmě také pravidelný příjem.

Inspirace:  Půjčky po telefonu

Na druhou stranu je třeba říci, že ne vždy je vše důkladně posuzováno. Kromě toho, že půjčka nenahlíží do registrů, nevyžaduje ani dokládání konkrétního příjmu. Díky tomu je možné vše vyřídit z pohodlí domova, bez osobních schůzek, a to s jistotou rychlosti. Peníze tak mohou být připraveny ještě tentýž den. A to pro skupiny, jako jsou:

  • Podnikatelé a zaměstnanci
  • Důchodci a matky na MD
  • Studenti
  • Nezaměstnaní – ale s určitým druhem příjmu

Půjčka Creditsor nevyžaduje ověřovací poplatek

Pokud je něco, co je určitě pozitivem, to je fakt, že Creditsor nevyžaduje zaslání registračního poplatku, který slouží k ověření účtu. Skutečně tak stačí pouze odeslat danou žádost a následně už není nutné čekat na nic jiného. Samozřejmostí je i celková flexibilita, kdy samotný poskytovatel přímo uvádí: „Můžete si vybrat částku a dobu trvání úvěru. Nabízíme flexibilní podmínky splácení úvěru podle Vašich individuálních potřeb a možností.

Na řešení krátkodobých problémů

Primárně je půjčka určena na řešení různých problémů, jako je nečekaný výdaj, problémy s výplatou, nevyrovnaný rozpočet. Přesto si ale lze za peníze koupit i cokoliv jiného, jelikož daný úvěr je čistě neúčelový.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *