Jaké parametry má půjčka Creditsor?

Půjček, které se specializují na segment menších částek, je v současné době celá řada. Poskytovatelů den ode dne přibývá a rozhodně není výjimkou, pokud jich aktuálně napočítáme na několik desítek. Mezi ty se řadí také zprostředkovatelé, mezi které patří i půjčka Creditsor.

Na první pohled se tato společnost jeví jako klasický poskytovatel, ale ve skutečnosti vás po schválení odkáže tomu, u kterého je šance na schválení vysoká a u kterého tak na danou částku téměř bez obav dosáhnete. V tomto směru samozřejmě vybírá vše samotný tento poskytovatel a tak nemůžete ovlivnit to, u koho si půjčíte.

Široká nabídka částek

Co ale ovlivnit samozřejmě můžete, to jsou částky, o které můžete požádat. Jak jsme již zmínili, pohybují se na menších hodnotách. Konkrétně potom to jsou sumy v rozmezí 500 až 4 500 korun českých. Ty je následně možné kombinovat s termínem splatnosti. Ten začíná na jednom jediném dni, ale lze se bez problémů dostat i na 30 kalendářních dní, Navíc s možností případného prodloužení daného termínu. To se ale neobejde bez poplatku a tak je dobré vědět, že v daném směru to nemusí být úplně výhodný krok.

Jednoduché podmínky vyřízení žádosti

Ačkoliv půjčku jako takovou půjčuje některá ze spolupracujících společností, podmínky má půjčka Creditsor standardizované a souvisejí s každým žadatelem. Mezi tu hlavní podmínku patří nutnost správného věku, a to v rozmezí 18 – 65 let. Další podmínkou je následně povinnost tuzemského státního občanství. Vše doplňují dvě poslední podmínky, kterými jsou platný bankovní účet a samozřejmě také pravidelný příjem.

Inspirace:  Pro koho jsou určeny půjčky bez registru a poplatku?

Na druhou stranu je třeba říci, že ne vždy je vše důkladně posuzováno. Kromě toho, že půjčka nenahlíží do registrů, nevyžaduje ani dokládání konkrétního příjmu. Díky tomu je možné vše vyřídit z pohodlí domova, bez osobních schůzek, a to s jistotou rychlosti. Peníze tak mohou být připraveny ještě tentýž den. A to pro skupiny, jako jsou:

  • Podnikatelé a zaměstnanci
  • Důchodci a matky na MD
  • Studenti
  • Nezaměstnaní – ale s určitým druhem příjmu

Půjčka Creditsor nevyžaduje ověřovací poplatek

Pokud je něco, co je určitě pozitivem, to je fakt, že Creditsor nevyžaduje zaslání registračního poplatku, který slouží k ověření účtu. Skutečně tak stačí pouze odeslat danou žádost a následně už není nutné čekat na nic jiného. Samozřejmostí je i celková flexibilita, kdy samotný poskytovatel přímo uvádí: „Můžete si vybrat částku a dobu trvání úvěru. Nabízíme flexibilní podmínky splácení úvěru podle Vašich individuálních potřeb a možností.

Na řešení krátkodobých problémů

Primárně je půjčka určena na řešení různých problémů, jako je nečekaný výdaj, problémy s výplatou, nevyrovnaný rozpočet. Přesto si ale lze za peníze koupit i cokoliv jiného, jelikož daný úvěr je čistě neúčelový.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *