Půjčky po telefonu

Pokud nemáte přístup k internetu, a tedy online půjčky jsou pro Vás nepřístupné, a pokud nemáte čas chodit do banky a strávit hodiny vyřizováním půjčky, je tu pro Vás ještě jedno řešení. Tím řešením jsou půjčky přes telefon. Tyto rychlé půjčky patří pod nebankovní sektor.

Banky Vám možnost zatelefonovat nebo poslání SMS nenabízejí a je dost pravděpodobné, že ani nikdy nebudou. Půjčky po telefonu se dělí na dva druhy. Jsou to SMS půjčky a půjčky, které vyřídíte jednoduchým zavoláním. SMS půjčkám jsme už jeden článek věnovali.

Půjčky přes telefon a její výhody

Půjčky přes telefon Vám umožňují obejít setkání s finančním poradcem banky a jeho dotěrným otázkám. Mnoho lidí to nemá v lásce, a proto tyto půjčky jsou stále oblíbenější. Nemáte stálý příjem ? Máte záznam v registru neplatičů ? To nebankovní společnosti vůbec nezajímá. Nabízejí půjčky bez dokládání příjmu. Výška půjček přes telefon se pohybuje průměrně od 1000 do 3000 Kč. Pokud budete stálý zákazník nebankovní společnosti a ” vypěstujete ” si důvěru, společnosti Vám výši úvěru zvednou.

Vyřízení půjčky je velmi snadné. Stačí zavolat na číslo, které nebankovní společnost uvádí. Budete potřebovat minimum dokladů. Po skončení telefonátu si počkáte v průměru jednu až dvě hodinky, a pak se Vám nebankovní společnost ozve, zda byla půjčka schválena. Pokud ano, tak peníze budou ihned poslány na Váš bankovní účet.

Tyto půjčky jsou vhodné i pro studenty, důchodce tak i pro maminky na mateřské dovolené a pro lidi se záznamem v registru.

Nevýhody půjček přes telefon

Vždy si dávejte pozor na čísla, které nebankovní společnosti nabízejí. Může jít o čísla, které při vyřizování půjčky udělají nepěkný účet. Většinou tato čísla používají méně známé nebankovní společnosti a snaží se tím, aby půjčka přes telefon pro ně přinesla co největší zisk. Také půjčky po telefonu nepatří mezi půjčky s nízkým úrokem. Většinou si společnosti účtují vyšší úrokovou míru. Ještě jedna nevýhoda je v době splácení. Většinou musíte úvěr splatit do 30 až 60 dnů.

Inspirace:  Jaké parametry má půjčka Creditsor?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *