Cetelem půjčka

Nebankovní společnost Cetelem nabízí na našem trhu hned několik druhů půjček. Osobní Cetelem půjčka se poskytuje na cokoliv, ale můžete si zvolit i konkrétní účel. Konkrétně můžete získat Cetelem půjčku na konsolidaci půjček a úvěrů, na nové či ojeté auto, na bydlení, rekonstrukci či jako půjčku před výplatou.

Cetelem půjčka se poskytuje v částkách od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč. Osobní Cetelem půjčka se poskytuje bez nároků na shánění ručitelů a dokonce se neprovádí ani žádné zajištění majetkem.

Pro koho je určena Cetelem půjčka?

Osobní půjčku Cetelem mohou získat fyzické osoby, které mají způsobilost k právním úkonům a jsou starší osmnácti let. Požadavkem k získání půjčky je vlastnění bankovního účtu u banky v České republice. Dále musíte mít trvalý zdroj příjmu, ale současně se nenacházet ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě. Pro posouzení a vyřízení žádosti o půjčku Cetelem dodáte vyplněnou úvěrovou smlouvu s aktuálním datem a s podpisy.

Dále je potřeba dodat vyplněný a podepsaný osobní dotazník, kopii posledního výpisu vašeho bankovního účtu, potvrzení o výši příjmu vašeho i od partnera žijícího ve společné domácnosti nebo poslední dvě výplatní pásky. Ještě budete muset mít oboustrannou kopii dokladu totožnosti (též od partnera) a od druhého dokladu totožnosti. Doložíte i doklady pro účelovou půjčku – může se jednat o objednávku, fakturu, kupní smlouvu apod.

Inspirace:  Sedm důvodů, proč si zažádat o půjčku Home credit

Splácení půjčky Cetelem

Cetelem půjčka má stanovenou splatnost mezi 6 – 120 měsíci. Splácení půjčky se uskutečňuje bankovním převodem, inkasem z vašeho běžného účtu nebo posíláním složenky. Vedení půjčkového účtu je zdarma. V případě předčasné splacení nebo mimořádné splátky vám nebudou účtovány žádné sankce. Cetelem půjčka se posuzuje bez poplatků předem. Roční úrokové sazby se pohybují od 6,9 %, konkrétní úroky závisí na době splácení a na výši půjčené částky.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *