Dostupné půjčky pro nezaměstnané online

Potřebujete si půjčit, aniž jste byli nuceni dokladovat svůj stálý příjem? Možná vás to překvapí, ale na trhu skutečně existují i ​​společnosti, které poskytují půjčky i nezaměstnaným, respektive lidem, kteří nejsou schopni dokladovat svůj stálý měsíční příjem. Které konkrétní společnosti mají ve svém portfoliu i půjčky pro nezaměstnané online a za jakých podmínek tyto půjčky poskytují?

Půjčky pro nezaměstnané online poskytují pouze nebankovní společnosti

V případě, že jste nezaměstnaný, případně nejste schopen dokladovat svůj stálý měsíční příjem, určitě víte, že každá jedna banka vám zamítne jakoukoli žádost o půjčku. Sice existují i ​​tzv. americké hypotéky, které jsou zahrnuty v pestrém spektru finančních produktů nejednoho bankovního subjektu, ty však vyžadují ručení nemovitostí, což pro mnohé není přijatelné. Mnozí lidé bez příjmu totiž upřednostňují spíše menší půjčky, které jsou poskytovány i bez nutnosti ručení nemovitostí nebo třetí osobou. Takové půjčky pro nezaměstnané online získáte jen ve vybraných nebankovních společnostech, které je ve většině případů poskytují do výšky několika stovek, maximálně pár tisíc korun.

Půjčky pro nezaměstnané online až do 10 000 Kč od Půjčkomatu

Nebankovní společnost Půjčkomat má ve svém portfoliu služeb i půjčky pro nezaměstnané online, které můžete díky ní získat velmi jednoduše a hlavně rychle. Vyplnění celé žádosti vám zabere jen několik minut, přičemž společnost od vás bude vyžadovat uvést jen několik základních údajů k ověření vaší totožnosti. Společnost Půjčkomat takto jednoduše poskytuje půjčky do 10 000 Kč s lhůtou splatnosti půjčky do 31 dnů.

Její nevýhodou je vyšší RPSN a vyšší úroková sazba, se kterou většina klientů předem počítá.

Půjčky pro nezaměstnané online poskytuje i Ferratum

Dalším nebankovním subjektem, který má ve svém portfoliu služeb i půjčky pro nezaměstnané online, je Ferratum. Ta poskytuje expresní mikropůjčky až do výše 10 000 Kč s lhůtou splácení 30 dnů, kterou si můžete za poplatek prodloužit o 15 nebo 30 dní. Ty získáte podobně jednoduše jako v případě Půjčkomatu, přičemž požádat o danou půjčku můžete buď přes online formulář nebo přes SMS zprávu. V případě schválení půjčky vám peníze naběhnou na vámi uvedený účet již do cca 24 hodin.

Nesmíme však zapomínat, že i v tomto případě jsou půjčky pro nezaměstnané online poskytovány pouze za poměrně vysoké úrokové sazby a RPSN.

Výhody půjčky pro nezaměstnané online

  • Poskytována bez nutnosti dokladovat stálý příjem
  • Dostupná i klientům, kteří mají zápis v registru dlužníků
  • Jednoduchá žádost a expresní proces ověření, který zabere ve většině případů jen několik minut
Inspirace:  Pro koho jsou určeny půjčky bez registru a poplatku?

Nevýhody půjčky pro nezaměstnané online

  • Vysoká úroková sazba a vysoká RPSN ve srovnání s běžnými bankovními a nebankovními půjčkami
  • Kratší lhůta splatnosti
  • Vysoké poplatky za prodloužení splátkového kalendáře
  • Vysoké penále za prodlení splátek půjčky

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *