Jak vypadá bezhotovostní půjčka od Provident?

Společnost Provident je ve světě úvěrových produktů známá především tím, že nabízí hotovostní půjčku. Tedy že na vaši adresu přijede obchodní zástupce se smlouvou, který vám ihned předá žádané peníze. To ale není jediná varianta, jelikož tou druhuje bezhotovostní půjčka od Provident. Jedná se tedy o klasickou půjčku, kdy jsou peníze zaslány na váš bankovní účet. Pojďme se společně podívat na to, jak vše vypadá a probíhá.

Jaké jsou základní parametry?

Nutno říci, že v tomto směru je nabídka stejná, jako v případě půjčky hotovostní. Jako žadatelům nám může bezhotovostní půjčka od Provident nabídnou částky, které začínají na sumě 4 000 Kč a končí na částce 80 000 korun českých. Samozřejmostí jsou také i stejné termíny splácení. V tomto směru jsou týdenní a je možné peníze postupně vracet ve lhůtě 45, 60 a 100 týdnů.

Přesto ale bezhotovostní půjčka souvisí s určitými konkrétními podmínkami, jelikož je třeba na ní déle čekat. Zatímco hotovost lze mít i do druhého dne, zde je třeba čekat zhruba 13 kalendářních dní, než budou peníze zaslány. Na druhou stranu zde máte výhodu v tom, že je tato půjčka mnohem výhodnější, než ta hotovostní. Proto ji hodnotíme mnohem pozitivněji. Pokud na peníze nespěcháte a Provident je vybranou společností, určitě volte bezhotovostní variantu.

Jak si požádat?

Ani v tomto směru nečekejte nic neobvyklého. Možnosti jsou hned dvě. Tou první je internetový online formulář, kde si přímo navolíte, kolik potřebujete půjčit. Poté vyplníte základní údaje, které se stanou podkladem pro smlouvu. Po odeslání už vás jenom kontaktuje obchodní zástupce, který si s vámi domluví schůzku. A to u vás doma. Na tu přijede již s nachystanou smlouvou. Pokud ji podepíšete, je půjčka vaše a už jenom čekáte na to, až se peníze objeví na vašem bankovním účtu.

Inspirace:  Bezhotovostní půjčka Provident

Jaké podmínky bezhotovostní půjčka od Provident vyžaduje splnit?

Zde se rozhodně není třeba bát toho, že by snad byly podmínky jakkoliv náročné a komplikované. Právě naopak. Jelikož se jedná o půjčku od nebankovní společnosti, je vše natolik jednoduché, že podmínky splníte i vy. To hlavní, co je třeba doložit, je:

  • Potvrzení o vašem příjmu
  • Výpis z účtu prokazující pravidelné platby – třeba paušál či elektřina
  • Dva doklady totožnosti

Jednoduchost a přehlednost

Co s půjčkou také souvisí, to je určitě celková přehlednost. A to jak dané smlouvy, kdy víte, co podepisujete, tak rozepsaných nákladů. Víte tak konkrétní výši splátek, ale třeba také to, kolik celkově zaplatíte takzvaně navíc. I v tomto směru můžeme společnost Provident jasně doporučit, a to i díky získaným oceněním. V rámci upřesnění použijeme citaci z webových stránek, která zní: „Obhájili jsme 1. místo v Indexu etického úvěrování organizace Člověk v tísni.“ To ale určitě není jediné ocenění, jelikož to další přišlo v anketě Zlatý měšec. I to je důvod, proč můžeme Provident doporučit i my sami.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *