Kolik peněz půjčí Japonská půjčka?

Japonská půjčka není název konkrétního segmentu půjček, jelikož se jedná o název konkrétního úvěrového produktu, který je na našem trhu dostupný. Pokud se na něho podíváme blíže, je spojený hned s několika zajímavými pozitivy. Mezi ty se řadí například:

  • Rychlost vyřízení
  • Automatický proces schválení
  • Jistota stabilní společnosti

Stejně tak je zajímavým pozitivem také fakt, kolik nám tento poskytovatel může konkrétně půjčit. Podívejme se na možnosti, jelikož ty nutně nemusí souviset jenom se segmentem oblíbených mikropůjček.

Japonská půjčka preferuje menší částky

Jelikož však tento poskytovatel do tohoto segmentu přímo spadá, nesmíme zapomínat zmínit, kolik konkrétně nám vlastně může nabídnout peněz. Začneme-li tou nejmenší částkou, potom můžeme počítat s tím, že hravě dosáhneme na sumu 1 000 korun českých. Pokud však hledáme půjčku o několik tisíc korun vyšší, nemusíme rozhodně zoufat. Máme-li být konkrétní, tak nám Japonská půjčka může nabídnout jako maximum částku 4 999 Kč.

Samozřejmě s částkou souvisí také splatnost, která již není v našich rukách, ale je pevně daná. V tomto případě si peníze půjčujeme na pevnou dobu jednoho měsíce, tedy na dobu celých třiceti kalendářních dní. Vzhledem k výši částek je to lhůta ideální. Pokud by ale přesto někdo potřeboval delší čas, není problém si daný termín jednoduchým způsobem prodloužit.

Vzít si můžeme i klasickou nebankovní půjčku

Kdo za tímto poskytovatelem stojí? Jedná se o oblíbenou společnost Home Credit, která je na našem trhu známá jako nebankovní poskytovatel různých půjček. I proto své aktivity provazuje s úvěrovým produktem, kterým je Japonská půjčka. Co konkrétně máme na mysli? Možnost získat také mnohem větší částku. Konkrétně je to až 50 000 korun českých, které můžeme využít na cokoliv. S touto sumou následně souvisí také individuální splatnost, která je na dobu jednoho roku. Zde musíme jasně a přímo podotknout, že danou sumu již splácíme v pravidelných měsíčních splátkách. Tedy jako bychom si brali standardní bankovní, nebo nebankovní úvěr.

Inspirace:  Jaké varianty dnes nabídne nebankovní půjčka?

Jak je to s úrokem?

Kolik peněz si můžeme vzít, to již víme. Důležité je také vědět to, jak je to s konkrétní úrokovou sazbou, kterou nám Japonská půjčka naúčtuje. Podíváme-li se na tu standardní, potom musíme říci, že činí zhruba 33 Kč z každé půjčené tisícikoruny. Dokazuje to i reprezentativní příklad, který zní: „Při výši úvěru 3 000 Kč, výši splátky 3099 Kč, počtu splátek 1 a lhůtě splatnosti měsíc, je úrok 0 % p.a., RPSN 49,04 % a celkem zaplatíte 3 100 Kč (tj. jistinu 3 000 Kč, ověřovací poplatek 1 Kč a poplatek za poskytnutí úvěru 99 Kč).“ A jelikož je zmíněn i nulový úrok, je dobré připomenout, že pokud si požádáte poprvé a bude to zároveň půjčka, kterou vrátíte do čtrnácti dní, budete se moci těšit na to, že vám žádný poplatek účtován nebude.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *