Půjčky Kredito24 opravdu pomáhají

Kredito24 půjčka je na našem trhu poněkud známou značkou. Ve své internetové prezentaci půjčka Kredito24 uvádí, že je úvěrem, který pomáhá. V některých ohledech je to pravdou, ale je potřeba si ujasnit slovo „pomáhat“, protože půjčit finanční obnos s RPSN 2230 až 10 000 % je snad i nepředstavitelné.

Kredito24 půjčka je sice rychlá, hbitá a snadná na vyřízení, ale za takový vysoký poplatek? Je to vůbec únosné? Čtěte dál a uvidíte.

Kolik si mohou půjčit?

Každého snad vždy zajímá, kolik si může díky půjčce půjčit. U Kredita24 půjčky je to částka od jednoho tisíce, do maximálně patnácti tisíc (naštěstí vzhledem RPSN), ale u první půjčky může žadatel žádat maximálně o pět tisíc korun. Tudíž je Kredito24 půjčka krátkodobou, tak zvanou mikro-půjčkou, která se poskytuje s nízkými částkami na krátkou dobu. V tomto má Kredito24 půjčka výhodu, protože půjčuje ve vyšších částkách, než jsou obvykle mikro-půjčky.

Jak se žádá o Kredito24 půjčku?

Zcela jednoduše. Není potřeba nikam docházet a ani nic dokládat. U půjčky Kredito24 je vše pomocí internetu online, kde se vyplní krátká žádost, případně pomocí mobilní aplikace v telefonu. Velkou výhodu a krokem napřed oproti konkurenci má půjčka Kredito24 výhodu v tom, že na svých stránkách ihned v daný okamžik ukazuje, v kolik přesně hodin a minut bude žadateli odeslána částka, o kterou zažádal. Je to většinou do deseti až patnácti minut. Další informace můžete čerpat i z facebookových stránek společnosti.

Inspirace:  Okamžitá půjčka pro dlužníky vyřeší vaše aktuální problémy

Vlastnosti půjčky
Půjčka Kredito24 má dosti výhod oproti konkurenci. Proto je také dost často žádanou a vyhledávanou. Otázkou pak je, jak dlouho budou mít lidé o půjčku s několika tisícovým procentuálním zúročením zájem. Je však pravdou, že se u půjčky Kredito24 může prodloužit splatnost půjčky, půjčka Kredito24  je bez ručitele a tako není nutné dokládat žádné příjmy.

Zajímavostí je, že u půjčky Kredito24 se zákazník prověřuje nahlédnutím do nebankovního registru dlužníků, a také se prověřuje trestní rejstřík.

Podmínky sjednání půjčky Kredito24

O půjčku Kredito24 může žádat osoba starší 18 let, tedy svéprávná dospělá osoba, a maximální hranice věku, kdy je možno o půjčku Kredito24 požádat, aby bylo možno žádosti vyhovět a půjčku Kredito24 vyplatit, je pak věk 65 let. Pro osoby starší je možnost sjednání půjčky Kredito24 zamítnuta. Další podmínkou je plně funkční telefon, aby tak bylo možno zákazníka kontaktovat a také vlastnit bankovní účet, na který bude částka půjčky Kredito24 poukázána.

Výhody půjčky Kredito24

Důvodem, proč mnoho lidí stále žádá o půjčku Kredito24  je to, že se zcela první půjčka poskytuje bez poplatků, samozřejmě při předčasném splacení. Dále jsou důvody sjednání Kredito24 rychlá půjčka, bez nutnosti nikam docházet a lidé slyší i na neúčelnou půjčku. Navíc jsou peníze na bankovní účet velice rychle poukázány, čehož žadatelé o půjčku Kredito24 nejvíce oceňují.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *