Bezúročná půjčka není žádným nesplnitelným snem

Chystáte si půjčit peníze, ale neradi platíte úroky? V současnosti není problém najít poskytovatele nabízející tzv. bezúročné půjčky, kde stačí splnit dané podmínky a skutečně nebudete platit žádné úroky.

Bezúročná půjčka je k dispozici během různých akcí

Jestliže nikde nemůžete nalézt společnost, která nabízí bezúročné půjčky, zaměřte se na akce, kde se propagují bezúročné půjčky. Bezúročná půjčka se poskytuje klientům, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a většinou se vyžaduje i vlastnění nemovitosti. Bezúročná půjčka musí být splacena v krátkém termínu, proto je třeba si uvědomit, jestli jste schopni podmínku celkového splacení splnit, protože jinak se vám započítají úroky nebo sankce – záleží na smlouvě se společností.

Jirka S., Chomutov: Bezúročná půjčka se mi stala pomocnicí zrovna nedávno. Potřeboval jsem rychle 10000 Kč a potěšilo mne, že při brzkém vrácení nemusím platit žádné úroky!

Bezúročná půjčka i na několik měsíců

Není výjimkou, že bezúročná půjčka se musí splatit do několik týdnů od podepsání smlouvy. Najdou se ale i možnosti splácet déle – například do tří měsíců. Půjčit si lze částky až do 30000 Kč. Pokud je doba bez úroků stanovena na tři měsíce, vrácení půjčky do tří měsíců není spojeno s žádným navýšením. V případě neuhrazení požadované částky lze pokračovat v pravidelných splátkách, ale započítají se vám úroky. Bezúročná půjčka se nabízí od nebankovních společností, v bance s podobnými produkty nejspíše nepořídíte. Nebudete platit nejen úroky, ale ani žádné skryté poplatky.

Inspirace:  Které nebankovní půjčky jsou nejvíce výhodné? 

Kdo si může půjčit bezúročnou půjčku?

U bezúročných půjček nezáleží na tom, jestli jste zaměstnaní nebo bez zaměstnání. Půjčit si mohou zaměstnanci, penzisté, ženy na mateřské dovolené i nezaměstnaní. Vyžaduje se však bydlení ve vlastní nemovitosti. Vyřízení půjčky zajistíte snadno online způsobem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *