Jaké parametry má oblíbená Simple půjčka?

Segment mikropůjček nabídne v současné době několik desítek různých poskytovatelů, mezi které se řadí také vyhledávaná Simple půjčka. I ta je klasickým produktem na poli daných půjček, což je dáno už její hlavní charakteristikou. Pokud jsme v roli žadatele, máme možnost dosáhnout na částku v rozmezí 1 000 – 10 000 korun českých, a to na klasickou dobu splatnosti, která může být dána rozmezím od dvou do třiceti kalendářních dní. Samotný výběr daných částek a také splatnosti je díky interaktivnímu formuláři s posuvníky velmi jednoduchý a rychlý. V tomto směru ji hodnotíme pozitivně.

Zklamáním je ale poměrně vysoké RPSN, které dosahuje hodnot stovek procent. Z toho se také odvíjí poplatek, který Simple půjčka má, a který je v rámci desetitisícové půjčky na 30 dní celých 2 800 korun českých.

Pro koho je Simple půjčka určena?

Pokud se přesto rozhodnete si o tento úvěrový produkt požádat, je samozřejmě třeba vědět, jaké jsou podmínky. V tomto směru jsou poměrně benevolentní, a tak pokud budeme citovat ze samotných stránek společnosti, jedná se o tyto konkrétní podmínky: „je Vám více než 18 a méně než 65 let, jste občan ČR, máte trvalý pobyt v ČR mimo obecní úřad a není proti Vám vedena exekuce – prověřujeme registr exekucí.

S nimi samozřejmě souvisí i to, že se jedná o poměrně dobrou možnost, jak si může o peníze požádat skutečně každý, a to bez obav z toho, že by snad nebyl, nebo nemusel být schválený. I proto je tato možnost na trhu poměrně oblíbená, a to třeba i u klientů bez příjmu, nebo i klientů s klasickým záznamem v registru. Ten totiž dle výše uvedeného vyjádření samozřejmě nehraje roli. Co však roli hraje, to je nutnost mít bydliště na reálné adrese, nikoliv na městském úřadě. O peníze si tak žádají nejčastěji:

  • Zaměstnanci a podnikatelé
  • Studenti
  • Matky na mateřské dovolené
  • Důchodci
Inspirace:  Jak si vypůjčit hotovost? Je tu půjčka před výplatou

Jak dlouho trvá vyřízení?

Za největšími hráči na trhu sice Simple půjčka stále ještě zaostává, ale říci můžeme, že je poměrně rychlou možností, jak peníze získat. Obvykle lze mít peníze na účtu už druhý den. V tomto směru záleží hlavně na tom, jak budete k zastižení na telefonu, stejně jako záleží i na tom, za jak dlouho provedete registraci. S tou je spojena i korunová platba na účet společnosti. Ta je nutná právě z toho důvodu, aby byl ověřen váš bankovní účet a byl tak eliminován případný úvěrový podvod. Pokud jsou peníze v rámci jedné banky, je zde výhoda v tom, že mohou být připsány skutečně téměř okamžitě.

Daná rychlost vyřízení je dána i tím, že je vše vyřízeno výhradně z vašich domovů, a to bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo cokoliv podepisovat. V tomto ohledu tedy stačí být na telefonu v rámci ověřovacího telefonátu a nezapomenout poslat registraci. Následně už je vše vyřízeno online, zcela automaticky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *