Jak si vybrat výhodné půjčky pro nezaměstnané online

Nejeden člověk se už ocitl bez zaměstnání a se spoustou výdajů, které prostě nepočkají. Taková kombinace není nic záviděníhodného a člověk, který se v ní ocitne jistě hledá všechny možné způsoby jak dočasně pokrýt díru v rozpočtu. Pro ty šťastnějších určitě vystačí úspory, případně pomoc od známých a rodiny, těm ostatním však zůstává pravděpodobně jen půjčka, kterou však naneštěstí takovým klientům neposkytuje kdokoliv. Kde a za jakých podmínek můžete získat půjčky pro nezaměstnané online?

Půjčky pro nezaměstnané online získáte jen ve vybraných nebankovních subjektech

V bankách a ani ve větších nebankovních společnostech vás bohužel odmítnou, pokud nebudete schopen doložit stálý měsíční příjem. Jedinou volbou tak zůstávají jen některé nebankovní subjekty, které se zaměřují i ​​na klienty bez příjmu. V současnosti je na trhu není mnoho, přesto několik z nich poskytuje tyto půjčky i online. Charakteristickým znakem těchto půjček je vyšší úroková sazba, vyšší RPSN a ve většině případě bohužel i kratší lhůta splatnosti. Také nemůžete očekávat, že vám společnost poskytne bez dokládání příjmu půjčku ve výši několika tisíc eur, protože většina z nich tento typ půjčky poskytuje do maximální výše jen několik stovek eur.

Inspirace:  Půjčka bez příjmu

Půjčky pro nezaměstnané ze společnosti Půjčkomat

Poměrně oblíbenou nebankovní společností, která poskytuje také i půjčky pro nezaměstnané, je Půjčkomat. Ta všem svým stálým, ale i novým klientům umožňuje získat velmi dobře dostupnou a hlavně rychlou mini půjčku až do výše 10 000 Kč, přičemž lhůta splatnosti je maximálně 31 dnů. K získání půjčku vám postačí jen několik základních údajů a dokladů jako je vaše jméno, adresa, OP, telefonní číslo a mail.

Půjčkomat tuto půjčku poskytuje i lidem, kteří mají zápis v registru dlužníků.

Půjčky pro nezaměstnané můžete získat i díky společnosti Ferratum

Mezi poskytovatele půjčky pro nezaměstnané patří i Ferratum bank, která má ve své nabídce mimo oblíbených SMS půjček i online půjčky, které jsou dostupné až do výše 25 000 Kč, přičemž lhůta splatnosti může být od 7 do 30 dní. K získání této půjčky vám postačí stejně jako u Půjčkomatu jen několik základních údajů a dokladů, které slouží k ověření vaší osobu.

Výhody půjčky pro nezaměstnané online

  • Dostupná i z pohodlí domova
  • Jednoduchá žádost, která předchází k její expresnímu vyhodnocení

Nevýhody půjčky pro nezaměstnané online

  • Vyšší úroková sazba a vyšší RPSN
  • Kratší lhůta splatnosti
  • Vyšší penále za prodlení splátek

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *