BB půjčka je skutečným unikátem na našem trhu


Pokud hledáme mezi nebankovními společnostmi, velmi často narazíme na to, že většina z nich se věnuje jenom jednomu konkrétnímu segmentu. Ne však v případě, kdy vám své služby nabízí BB půjčka. Jedná se totiž o kombinaci hned dvou možností. A to proto, že nabídne peníze jak těm, kteří chtějí pouze pár tisíc před výplatou, tak i těm, kteří chtějí mnohem větší částku. A jelikož je to něco, co na našem trhu není moc obvyklé, pojďme se na jednotlivé možnosti podívat blíže.

Když nám stačí jenom pár tisíc

První možností může být situace, kdy nám může stačit jenom pár tisíc. V takovém případě nabízí BB půjčka hned dvě varianta. Ta první se týká sumy v rozmezí 1 000 – 5 000 korun českých, kterou je možné vybrat a následně zkombinovat s termínem splatnosti. Zajímavé u těchto částek je určitě i to, že je můžeme mít na poměrně dlouhou dobu, a to až 90 dní. Tou nejkratší dobou je poté lhůta jednoho týdne.

S nižším segmentem půjček ale souvisí také druhá část, kterou BB půjčka v tomto směru nabídne. Zde už je částka v rozmezí 6 000 – 10 000 korun českých. I tyto sumy je poté možno kombinovat s nastavenou splatností, která je stejná, jako v prvním případě.

Co když chceme, aby nám BB půjčka poskytla více?

I to je samozřejmě možné a dostat se k takovým penězům určitě není nic složitého. Jediné, co je k tomu potřeba, je vybrat si ze zbývajících dvou kategorií. Tou první je suma v rozmezí 12 000 – 20 000 korun českých. U ní už je splatnost lehce jiná, jelikož ta nejkratší zůstává na době jednoho celého měsíce.

Inspirace:  Jaké varianty dnes nabídne nebankovní půjčka?

Maximum, na které si lze zvolenou sumu půjčit, je doba jednoho celého roku. Stejné podmínky spojené se splatností má BB půjčka i v tom nejvyšším segmentu, a to konkrétně v segmentu rozděleném na sumu 25 000 – 45 000 korun českých.

Existují i různé stupně ověření

Formulář žádosti bývá ve všech případech stejný a tak je třeba vyplnit ho vždy do posledního políčka. To ale neznamená, že by všechny žádosti byly nutně posuzovány stejně. Čím méně peněz si žádáte, tím méně věcí je po vás chtěno. A tak mezi základní podmínky patří:

  • Věk nad 21 let
  • Vlastnictví bankovního účtu, který je na vaše jméno
  • Nesmíte být dlužníkem
  • Nesmíte být v insolvenčním řízení

Samozřejmě další podmínkou je také pravidelný příjem, který budete hlavně u vyšších částek nuceni prokazovat, jelikož to je v rámci klasické půjčky standardní postup. A to ať už pracujete klasicky na smlouvu, nebo jste živnostník a pracujete jako OSVČ.

Vše začíná registrací

A jak si vlastně o některou z půjček požádat? Prvním krokem je registrace, kterou samozřejmě provedete online. Zde musíme negativně zhodnotit hlavně fakt, že je vyžadován i korunový poplatek, což může celý proces žádosti výrazně zpomalit. Na druhou stranu je to jediná možnost, jak ověřit právě váš účet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *