Vysoké nebankovní půjčky od známých společností – ACEMA credit

Nebankovní půjčky jsou obvykle poskytovány v nízkých částkách, ale existují i výjimky. Jednou z těch hlavních jsou nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Samozřejmě, že je poskytují známé finanční společnosti, jako je například ACEMA credit.

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Tento typ půjčky, tedy nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti se poskytuje v případech, kdy je nutná vysoká částka pro vyřízení úvěru a u banky by žadatel nepochodil, nebo ani z jistých důvodů žádat nechce.

Víte, že … nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti od Acema credit je poměrně pohodlnou cestou, jak získat vysokou částku z půjčky a přitom bez zvláštních komplikací.

Situace, kdy jsou nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti žádány
Často se stává, že rodiče a současně majitelé nemovitosti, chtějí pořídit svých dospělým dětem do začátku vlastní byt nebo dům. V tomto případě jsou schopni zažádat o nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti, kdy díky vlastnickému právu na nemovitost, získají o dost výhodnější podmínky pro splátky, než bez nemovitosti.

Dalším častým případem jsou momenty, kdy je žadatelem o nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti osoba, která potřebuje vyšší částku na rekonstrukci dané nemovitosti. Dům má ve vlastnictví, ale bohužel je na něm potřeba udělat opravy.

Výhodné podmínky, ale i risk
Běžná půjčka je pro něj drahá, ale nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti dovolí poskytnout o dost vyšší částku, a také s poměrně výhodným úročením. Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou pro majitele nemovitostí zajímavou a vhodnou alternativou, jak získat dost vysokou částkou půjčky, ale bohužel je nutno zvýraznit fakt, že pokud není nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti řádně splácena, je nemovitost, na kterou se zástavní právo vztahuje, zabavena. Je to určitý risk, a je nutno na něj brát ohled. Může se stát cokoli a nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti nebude možné řádně splácet. Přijít o střechu nad hlavou je tak velice snadné.

Inspirace:  Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Dalším finančním produktem společnosti ACEMA credit je půjčka bez registru, o které si můžete přečíst tady http://www.pujcime-rychle.cz/pujcka-bez-registru-od-spolecnosti-acema-credit/

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti od Acema credit

ACEMA credit je dost významným a známým poskytovatelem nebankovních půjček se zástavou nemovitosti. Vyřizování je poměrně jednoduché. Potřeba je samozřejmě doložit vlastnická práva k nemovitosti. Na to a na základě žádosti o nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti pak Acema credit vyšle svého odhadce, jehož služby nejsou přímo zpoplatněny, zákazník tak nic navíc neplatí.
Nebankovní půjčka se zástavou nemovitostí od Acema credit je poté poskytnuta na cokoli a je možno mít od sto tisíc do pěti milionů korun českých. Záleží na odhadu nemovitosti a pak také na tom, kolik daný žadatel žádá peněz. Skutečnosti jsou u nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti zohledněny.

Půjčka se zástavou
PublicDomainPictures / Pixabay

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *