Půjčka bez doložení příjmu

Máte zálusk na půjčku, ale obáváte se, že bez potvrzení o příjmu to nepůjde? Ano, někde prostě nedostanou půjčku osoby bez potvrzení o svém příjmu. Ale i tak objevíte nějaké společnosti, které nevyžadují potvrzení o příjmu a získání půjčky je tedy dostatečně reálné. Půjčka bez doložení příjmu se poskytuje osobám plnoletým a s trvalým pobytem na území České republiky.

Ve většině případů se musí jednat o osoby s českým občanstvím nebo s občanstvím v některé zemi EU. Půjčka bez doložení příjmu se dá využít pro plnoleté studující jedince, pro osoby pobírající invalidní nebo starobní důchod, pro ženy na mateřské dovolené, pro nezaměstnané, ale také například pro podnikatele.

Jak se zařizuje půjčka bez doložení příjmu?

Nejprve si najděte některou nebankovní společnost popřípadě i banku, která vám poskytuje půjčky bez doložení příjmu. Najdete určitě hned několik variant a pro správnou volbu můžete využít recenze nebo názory na diskuzních fórech na internetu. Jakmile si budete jisti svým výběrem, jděte na oficiální webové stránky nebankovní společnosti nebo na zprostředkovatele jejich půjček a můžete začít s podáním online žádosti o půjčku.

Inspirace:  Jak si vypůjčit hotovost? Je tu půjčka před výplatou

Dnes převažuje podávání žádostí o půjčku online bez docházení na pobočky, ale někde je potřeba také osobní setkání. Jakmile bude vaše žádost odeslána, počkáte si na vyjádření o schválení nebo zamítnutí půjčky. Po schválení půjčky bez doložení příjmu se dojednají konkrétní podmínky, může dojít k osobní návštěvě obchodního zástupce společnosti a k předání peněz v hotovosti, zaslání poštovní poukázkou nebo převodem na váš bankovní účet.

Půjčka bez doložení příjmu je vyřízena velice rychle a snadno. Žádné poplatky předem byste  neměli platit, nevyžadují se ani ručitelé a jiné formy zajištění majetku, pokud jde o nižší částky. U vyšších bude provedena zástava na nemovitost.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *