Jak získat půjčky do 24 hodin

Jak získat půjčky do 24 hodin jste si mohli přečíst v tomto článku. Další možností jak získat peníze rychle a nejlépe do 24 hodin, je leasing přes různé splátkové společnosti. K takové půjčce do 24 hodin se dostanete například v nákupních centrech, pobočkách velkých prodejen s elektronikou, nábytkem a podobně.

Jedná se o půjčku na konkrétní druh zboží, obvykle třeba zaplatit i první zvýšenou splátku v hotovosti, tzv. akontaci (ale ne vždy samozřejmě záleží na individuální nabídky) a je dostupná poměrně širokému spektru obyvatel.

Na rozdíl od bankovních půjček vyřídíte vše jednodušeji, netřeba většinou při menších částkách dokladovat ani příjem a k vybavení postačí základní doklady totožnosti, pár osobních údajů a chvilka čekání.

Třeba ale říci, že schvalovací proces přes splátkovou společnost zahrnuje i jisté prověřování. Některé společnosti prověřují klienta i přes úvěrový registr, zkoumají jeho finanční minulost, aktuální finanční závazky nebo jiné osobní údaje. Může se proto stát, že ne všichni klienti dostanou nakonec takový úvěr , protože nesplní možná nějakou podmínku zda údaj.

Vyřízení takovéto půjčky je však velmi rychlé, zde doslova nečekáte ani těch 24 hodin, ale většinou do půlhodiny klient ví, zda má půjčku schválenou, nebo ne. Oproti jiným nebankovním půjčkám je výhoda v nižším úroku či poplatcích, nevýhodou je o něco náročnější získání úvěru a fakt, že si musíte koupit konkrétní zboží .

Pokud opravdu potřebujete peníze doslova ihned , jednou z nejrychlejších , ale i nejméně výhodnějších forem získání peněz je záložna. Pokud máte nějakou cennost, ať už zlato, elektroniku, mobilní telefon, porcelán, šperky, nářadí, autorádia nebo umělecké předměty, může tyto věci zanést do některé ze zastaváren ve vašem městě a dát si ocenit jejich hodnotu.

Za založení takové věci dostanete půjčku ve výši většinou 50 – 60 procent aktuální tržní hodnoty, přičemž se zavazujete peníze do určité doby vrátit is úrokem. Pokud ale tuto dobu promeškáte bez toho, abyste si prodloužili dobu na vrácení peněz, věci, které jste tam založili, propadají ve prospěch zastavárny a ta je může prodat.

Vstřícné finančním produktem pro lidi , co hledají půjčky do 24 hodin, je klasická rychlá a expresní nebankovní půjčka od nebankovní instituce. Tento finanční úvěrový produkt je v nabídce opravdu každé úvěrování společnosti, protože je to zároveň i jejich nejprodávanější a nejžádanější artikl.

Výhody této půjčky jsou zcela zjevné – jsou to opravdu velmi jednoduché vybavení , mnohdy i online nebo přes telefon či SMS, získání peněz ihned případně do 24 hodin, téměř žádné podmínky pro získání úvěru, jako například prověřování registru nebo výše příjmu či dokladování zaměstnání , a bezúčelové využití peněz z půjčky. Pokud si půjčujete menší částku peněz, nemusíte ani shánět ručitele nebo ručit nějakým nemovitým majetkem.

Inspirace:  Půjčka před výplatou

Forma získání takové nebankovní půjčky může být různá . Buď se jedná o klasické požádání a sepsání smlouvy osobně v kanceláři nebo přes obchodního zástupce, nebo o vyplnění internetového formuláře a získání půjčky do 24 hodin online přes internet , nebo získání menší částky na kratší období přes telefon či SMS.

Další možností, jak se vyhnout jakémukoliv vyřizování, je získání půjčky na směnku – jedná se o právně závazný a finančně obchodovatelný cenný papír, na kterém se zavážete zaplatit věřiteli určitou částku – většinou se jedná o půjčenou částku plus dohodnuté navýšení .

Pokud potřebujete menší částky a na kratší období, vybavení půjček bude trvat kratší dobu. Pokud potřebujete naopak větší částku peněz, kde je třeba založit nemovitost nebo získat důvěryhodného ručitele, bude trvat posouzení žádosti a vyplacení hotovosti o něco déle. Při vyšších částkách a při založení nemovitosti je dobré kromě nebankovní společnosti vyzkoušet získat půjčku do 24 hodin i v bance. Ne všechny, ale některé banky na našem trhu poskytují takzvanou americkou hypotéku bez dokládání příjmu a se založením nemovitosti.

Znamená to, že požádáte v příslušné bance o nějakou sumu peněz (minimální strop je většinou pár tisíc Kč), nemusíte dokladovat příjem, banka provede zrychlení prověření a schválení žádosti a v případě akceptace, přímo v bance vyřídíte i založení nemovitosti a již do 24 hodin od zástavy nemovitosti můžete čerpat peníze. Výhodou je mnohem nižší úrok než při nebankovky, nevýhodou ale může být, že opravdu ne často získáte peníze tak rychle. Vše si ale třeba velmi dobře promyslet a porovnat, protože způsobů, jak získat půjčku do 24 hodin, je na finančním trhu poměrně dost.

Výhody půjček tohoto druhu

  • nespornou výhodou je velmi rychlé získání peněz, téměř ihned nebo druhý den
    u úvěrů na konkrétní účel je i při rychlých a expresních půjčkách zvýhodněná úroková sazba,
  • v případě nebankovních nebo splátkových společností je dostupnost a snadnost získání velmi vysoká,
  • rychlou půjčku do 24 hodin můžete získat i bez dokládání příjmu, i bez registru, i bez ručitele nebo ručení nemovitostí.

Nevýhody půjček tohoto druhu

  • nevýhodou jsou vyšší poplatky a úroky než při běžných úvěrech,
  • v určitých případech je třeba sehnat důvěryhodného ručitele nebo zaručit úvěr nemovitostí,
  • v případě některých půjček můžete mít povinnost dokladovat jejich účet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *