Komerční banka a.s. – co nám nabídne?

Komerční banka je dnes považována za jednu z trojice největších bank v naší zemi. Tomu odpovídá především její zázemí, stejně jako služby. Než se na ně zaměříme, rozhodně vás může zajímat i několik zajímavostí, kterými se Komerční banka a.s. může pyšnit. Podívejte se na ně:

  • Banka má celkem 396 poboček
  • Banka aktuálně nabídne 762 bankomatů
  • Služby banky aktuálně využívá na 1,6 milionů klientů

To už jsou poměrně zajímavá čísla, která jasně ukazují, proč se banka skutečně může řadit mezi jedničky na našem trhu. A kde ji najdeme? „Komerční banka, a.s., se sídlem Praha 1, Na Příkopě 33, čp. 969, PSČ 114 07, IČO 45317054, zapsaná do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1360 (dále také „KB“ nebo „Banka“)

Jaké produkty nabídne Komerční banka a.s. v rámci správy účtů?

Pojďme se aktuálně podívat také na konkrétní produkty, se kterými může banka přicházet, začít je třeba s těmi nejvyužívanějšími, které jsou spojovány se správou našich financí. Jsou to běžné účty, které nám umožní přijímat a posílat platby, stejně jako řadu dalších služeb. Samozřejmostí je fakt, že je můžeme otevřít sobě, našim dětem, ale jsou vhodné i pro studenty. Jistotou jsou dostupné karty, nebo ovládání přes internetové bankovnictví.

Do této oblasti ale spadají také konta spořící. V čem jsou zajímavá? Nabídnou nám také správu peněz a možnost realizovat příkazy. Mimo to však můžeme díky nabídnutému úroku peníze také snadno zhodnocovat. K čemu to vede? Ke zvyšování našeho majetku.

Inspirace:  Jak vypadá Ferratum půjčka a co nabídne?

Potřebujete peníze? Banka je pro vás má

Jsou to také půjčky, pro které je Komerční banka a.s. zajímavou institucí na našem trhu. Podíváme-li se na hlavní dvě, potom dominuje osobní úvěr. Jednoduché získání, peníze na cokoliv nebo rychlé sjednání. To jsou hlavní priority této možnosti. Zapomínat však nesmíme ani na druhou možnost úvěru. Tím je hypotéka. Ideální pro každého, kdo si chce splnit sen o vlastním bydlení. Získat lze až desítky milionů korun třeba na stavbu, koupi, ale i rekonstrukci nemovitosti. Doplňkovými úvěrovými produkty jsou následně půjčky pro studenty.

Investujte, nebo se pojistěte

I tato oblast patří ve spojení s bankou rozhodně mezi tu, kterou bychom mohli označit za tu klíčovou. Investice jsou zde pro každého, kdo má v plánu zhodnotit své peníze více, než u spořících účtů nebo termínovaných vkladů. Pozor však na možné riziko. Když o něm samotném mluvíme, nesmíme zapomenout na poslední odnož služeb, kterou Komerční banka a.s. také nabídne. Jde o pojistku, díky které tak můžeme zamezit problémům s naší půjčkou, stejně jako můžeme ochránit náš majetek, nebo i nás samotné.

Celá tato škála produktů vede k jedinému, a to k faktu, že služby a nabídku banky můžeme doporučit i my. Každému, kdo hledá bohatý výběr, kvalitu a dobré zázemí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *