Jak vypadá Ferratum půjčka a co nabídne?

Pokud se mluví o společnosti Ferratum, tak nejčastěji ve spojení se dvěma hlavními zajímavostmi. Tím prvním je určitě to, že získala bankovní licenci a tak se nazývá FerratumBank. Druhou zajímavostí je to, že to byla právě Ferratum půjčka, která jako jedna z prvních začala vytvářet segment mikropůjček. Protože je více než zajímavý, je třeba se na danou charakteristiku tohoto úvěru podívat blíže.

Kolik nám může Ferratum půjčka nabídnout peněz?

Začneme hned tím nejzajímavějším, a to jsou částky, které lze u této společnosti, tedy nyní již banky získat. Suma, kterou nabídne žadatelům, začíná na hodnotě pouhých 500 korun českých. Dostat se ale můžeme postupně mnohem výše, a to až na maximální sumu, která už činí poměrně zajímavých 10 000 Kč. Tu si lze nakombinovat s termínem splatnosti. U něho je rozhodně zajímavé to, že je delší, než u ostatních poskytovatelů. Nejmenší lhůta je sice běžný jeden týden, ale ta nejdelší je vcelku zajímavých 45 kalendářních dní. Komu by to nestačilo, má možnost prodloužení.

Jaké jsou podmínky získání?

Kolik peněz můžeme žádat, již víme konkrétně. Nyní je třeba zjistit i to, jaké jsou podmínky získání půjčky. Jelikož je tento segment znám jako velmi benevolentní, platí to i o tom, co konkrétně požaduje právě Ferratum půjčka. Jedinými podmínkami tak zůstávají tyto:

  • Věk v rozmezí 21 – 85 let
  • Nesmíte mít nesplacenou půjčku u Ferratum
  • Musíte mít platný doklad totožnosti – občanský průkaz

Nic dalšího již mezi podmínky nepatří. To znamená, že jako žadatelé nebudete ani nijak složitě ověřování. Třeba s ohledem na vaši bonitu, výdělky, nebo také finanční minulost. Potvrzuje to samotná společnost na svém webu: „Vše obvykle probíhá prostřednictvím SMS zpráv nebo online formulářem. Obvykle nevyžadujeme doklad o potvrzení příjmu, samozřejmě s dodržením zásad zodpovědného půjčování.

Inspirace:  Online půjčka snadno a rychle

Vyřízení za pár minut

To vše jasně vede k tomu, že vyřízení je více než jednoduché a rychlé. Obvykle stačí pouze pár minut k tomu, abyste dostali formou SMS prvotní informace o tom, zda byla půjčka schválena, nebo nikoliv. Samotná Ferratum půjčka garantuje, že tyto informace obdržíte již do 10 minut od vaší žádosti. Pokud je vše v pořádku, jsou po této době odesílány také peníze na váš účet. Jakmile dorazí, jen jenom na vás, na co je využijete. Tato konkrétní půjčka je totiž neúčelová.

Výhody, ale i nevýhody

I když z výše uvedeného jasně vyplývá, že půjčka přináší celou řadu výhod, najdou se také četné nevýhody. A těmi je především vysoká úroková sazba. Ta může u úvěrů na jeden měsíc činit více než 30 procent. Na druhou stranu to společnost zajímavě kompenzuje, a to možností první třítisícové půjčky zcela zdarma. Ta je ideální pro toho, komu tato suma stačí a kdo peníze potřebuje opravdu rychle.


Žádost o Ferratum půjčku – formulář


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *