Využíváte Moje Zuno online? Víme, co potřebujete

Co se vlastně skrývá pod pojmem Moje Zuno online? Není to nic jiného, než online bankovnictví, které vám umožní spravovat účet právě u této banky. Důvodů, proč ho využívat je hned několik. Pokud se podíváme na několik klíčových výhod, nesmíme zapomínat na:

  • Možnost mít finance k dispozici kdykoliv
  • Úsporu vašeho času, stejně jako peněz
  • Jistotu dokonalého přehledu o vašem bankovním účtu

Jak z výše uvedeného vyplývá, díky této možnosti budete moci svůj bankovní účet spravovat třeba tak, že budete sledovat zůstatky a došlé platby, stejně jako můžete jednorázové a trvalé platby jednoduše a rychle realizovat. Tím ale pozitiva zdaleka nekončí. A jak aplikaci Moje Zuno online využít? Podívejme se, co vše budete potřebovat.

Jaké má Moje Zuno online systémové požadavky?

Začneme nejprve tím, co by měl splňovat váš samotný počítač. Zden je třeba apelovat na to, aby byl online bankovnictví, aby se v něm nacházel antivirový program a abyste používali jeden z kvalitních internetových prohlížečů. Do toho nezapomeňte napsat také správnou internetovou adresu, která zní https://moje.zuno.cz. Z žádné jiné byste se v rámci bezpečnosti přihlašovat neměli. Že vše proběhne tak, jak proběhnout má, zajišťuje také kvalitní šifrování: „Přenos dat mezi online bankingem a vámi zabezpečujeme SSL certifikátem VeriSign. Když budete mít podezření na phishing, v online bankingu si můžete ověřit certifikát VeriSign přímo v řádku s adresou https://moje.zuno.cz Na www.zuno.cz si můžete ověřit platnost certifikátu VeriSign ve spodní části kterékoli stránky na našem webu.

Jak se můžete přihlásit?

Pokud je v souvislosti s vaším počítačem vše v naprostém pořádku, může dojít k tomu, že se přihlásíte. I to je poměrně jednoduché a rychlé. Jak na to? Stačí znát pouze vaše klientské číslo a heslo. To vám Moje Zuno online umožní zvolit si dle svého uvážení. Zde musíme podotknout, že byste se měli vyhýbat takovým heslům, která jsou snadno zjistitelná a tedy i snadno odhalitelná. Jedině tak nedáte šanci těm, kteří by se snad chtěli k vašemu účtu přihlašovat za vás. Dobré je heslo také pravidelně měnit, jelikož i tím přispíváte k tomu, že budou vaše peníze v naprostém bezpečí.

Inspirace:  Nutně potřebuji půjčit peníze – Bankerat vaše prosby vyslyší

Nezapomínejte také na SMS ověření

Jestliže ve svém účtu již jste, nesmíme zapomínat také na to, že Moje Zuno online musí být spojeno také s vaším telefonním číslem. Proč? Jelikož i zde hraje roli primárně bezpečnost. Pokud se rozhodnete realizovat jednorázovou nebo trvalou platbu, dojde k tomu, že bude na váš mobilní telefon odeslán specifický SMS kód. Právě pomocí něho danou transakci následně podepíšete a ta se bude moci provést. Pokud to neuděláte, ta se neprovede.

Samozřejmostí je, že telefonní číslo můžete v případě potřeba také jednoduše změnit. A jak na to, nebudete muset chodit na pobočku, jelikož i v tomto vám pomůže Moje Zuno online. Stačí jenom upravit vaše aktuální osobní údaje.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *